הצעיר שנהרג בצפון נהג ללא רישיון

צעיר בן 18 מדלית אל כרמל מת הלילה בתאונה קשה שאירעה סמוך ליישוב. מסיבה שטרם ברורה הוא איבד את השליטה ברכב והתנגש בעמוד תאורה ובעץ. כתוצאה מכך הוא נפצע אנוש ומת כעבור זמן קצר. במשטרה מנסים למנוע מקרים נוספים: "הצעירים חייבים להבין שרישיון נהיגה הוא לא רק מסמך בכיס"

מוות מיותר, ארכיון (חדשות 2)

מקרה נוסף של נהיגה ללא רישיון הסתיים במוות מיותר: צעיר בן 18 מדלית אל כרמל מת הלילה בתאונת דרכים סמוך ליישוב. בדיקה ראשונית של המשטרה העלתה שההרוג מעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

הצעיר נסע בכביש המוביל מיקנעם לדלית אל כרמל כשלפתע, מסיבה שעדיין אינה ידועה, איבד את השליטה על הרכב. "הוא סטה מנתיבו ועלה עם הרכב על אי תנועה", סיפר קצין המשטרה רפ"ק חיים חלפון. "הוא נפצע אנוש לאחר שהתנגש בעמוד תאורה ובעץ דקל גדול, ומאוחר יותר מת מפצעיו".

אין זו הפעם הראשונה שצעירים עולים על ההגה ללא רישיון ובמשטרה מנסים למנוע בכל אופן את התופעה. "אנחנו משתדלים לבצע לא מעט פעולות כדי למנוע אירועים כאלה על ידי נוכחות של שוטרים בכבישים", ציין פקד חלפון.

"בנוסף אנחנו עורכים הדרכות עם בני הנוער, בעיקר עם חבר'ה צעירים לפני שהם מוציאים רישיון כדי להבהיר להם בתקיפות שמי שמוציא רשיון נהיגה - לא רק מחזיק במסמך בכיס, אלא לומד לשלוט במכונית והימנע ממצבים כאלה שמסכנים אותו ואת הנהגים האחרים על הכביש".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק