רוכב קטנוע נמלט מהשוטרים ונהרג

שוטרי סיור בבת ים הבחינו ברוכב קטנוע נוסע באדום והורו לו לעצור. משסירב להוראת השוטרים ונמלט מהמקום, החל מרדף משטרתי אליו הצטרפו שאר הניידות בשטח, שבסופו איבד שליטה רוכב הקטנוע והתנגש בעץ. לצוותי מד"א שהוזנקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו. הבוקר התברר: מדובר בצעיר בן 18 שנהג ללא רישיון בקטנוע גנוב

מרדף משטרתי הסתיים במוות: רוכב קטנוע שנצפה בלילה בבת ים חוצה רמזור באור אדום ניסה להימלט מהשוטרים. לאחר מרדף משטרתי אחר החשוד, הוא התנגש בעץ ונהרג במקום. לאחר בדיקה, התברר כי ההרוג הוא צעיר בן 18 שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. לקטנוע עצמו היתה לוחית רישוי משוכפלת, ומכאן שהוא ככל הנראה היה גנוב.

סמוך לחצות הבחינו שוטרי סיור בבת ים ברוכב קטנוע שחוצה את צומת הרחובות רוטשילד ובלפור באור אדום. השוטרים הורו לרוכב לעצור, אך הוא לא שעה להוראתם וברח מהמקום.

ניסה להימלט והתנגש בעץ

בשלב זה, פתחו השוטרים במרדף אחר החשוד ודיווחו על כך לשאר ניידות המשטרה בשטח. אחת מהניידות הבחינה ברוכב הקטנוע והורתה לו לעצור. הגבר שוב לא ציית לשוטרים והמשיך לברוח כשהוא חוצה צמתים נוספים באור אדום ומסכן חיי אדם. "הוא בא לכיוון תחנת הדלק, ראיתי את האופנוע ואת הניידת אחריו, את התאונה עצמה לא ראינו", סיפר לחדשות 2 עד ראייה.

ניידת התנועה איבדה קשר עם הנמלט ולאחר כמה דקות הוא אותר בשנית בשדרות ירושלים פינת המחרוזת ביפו לאחר שעלה על המדרכה, התנגש בעץ ונהרג במקום. לצוותי מד"א שהוזנקו למקום לא הייתה ברירה אלא לקבוע את מותו של רוכב האופנוע, בשנות ה-20 לחייו.

משטרת אגף התנועה בתל אביב פתחה בחקירת המקרה.

בשבוע שעבר: ניסה לברוח אך נתפס

בשבוע שעבר, נתפס תושב אום אל-פחם בן 35, שנקרא על ידי ניידת של משטרת התנועה לעצור לאחר שנסע בפראות סמוך לקריית אתא. הנהג ניסה לברוח מהניידת, בהתחלה בנסיעה מהירה ברכב ולאחר מכן גם רגלית.

לאחר שהשיגו אותו השוטרים ועצרו אותו, התברר שהוא שיכור כלוט, ויתרה מזאת - הוא מעולם לא הוציא רישיון נהיגה. כלי רכבו הוחרם לתקופה של חודש באופן מיידי.

עוד באותו הנושא: 

מרדף משטרתי שהסתיים במוות

תיעוד: מרדף משטרתי אחרי פורשה ב-200 קמ"ש