בת שנתיים שנפגעה בתאונה ננטשה - ומתה בביה"ח

הפעוטה הושארה לבדה בתחנת עזרה ראשונה ברמלה. היא פונתה לבית החולים אסף הרופא, אבל כעבור שעתיים מתה. בחקירת המשטרה התברר כי נפגעה בתאונה

החיים הסתיימו בגיל שנתיים. ארכיון (אלי משה)

השתלשלות אירועים מוזרה למדי הסתיימה אחר הצהריים במותה של פעוטה. זה התחיל בנטישתה והסתיים בסוף העצוב בבית החולים.

בשעות הצהריים פגשו עובדי תחנת עזרה ראשונה פרטית ברמלה פעוטה בת שנתיים. היא הגיעה לשם על ידי שני אלמונים, שמיד נעלמו מהמקום. מיד הבינו שהפעוטה, שמצבה הרפואי אינו טוב, ננטשה. הם מיהרו לפנות אותה לבית החולים אסף הרופא.

הצוות הרפואי בבית החולים טיפל בפעוטה, אך מאמציהם לא הועילו. שעתיים מאוחר יותר היא מתה.

במשטרה החלו לחקור את האירוע המוזר הזה. ככל שחלפו השעות התברר שככל הנראה נפגעה הפעוטה בתאונת דרכים. הממצאים בזירה ועדויות מהמקום אישרו זאת. כעת מנסה המשטרה לתפוס את החשוד במעשה, שפרטיו ידועים.

פשוט נעלמו

פרמדיק ערן, איתי שפירא, שטיפל בילדה בתחנת הטיפול ברמלה סיפר על האירוע המוזר. "הגיעו שני בחורים צעירים עם ילדה הסובלת מפגיעת ראש", אמר שפירא. "היו לה חבלות בפנים והיא הייתה ללא נשימה ודופק".

"התחלנו בפעולות החייאה במקום ובמקביל הזעיקו ניידת טיפול נמרץ", מספר שפירא. "ברגע שחזר לה הדופק יידענו את בית החולים אסף הרופא והעברנו אותה לשם להמשך טיפול".

שפירא מספר כי רגעים לאחר שהכניסו זוג האלמונים את הילדה בדלתות המוקד, הם פשוט נעלמו. "הם פשוט הכניסו את הילדה ויצאו", אמר. "אנחנו מטפלים בהרבה מקרים, אבל מקרה זה חריג בנוף", שפירא התוודה. "לא הייתה בסביבה משפחה ולא הייתה לנו אינפורמציה. נופלת לך פתאום ילדה מהשמיים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?