דודתה של נעה ז"ל: "הרוצח מנסה להיחלץ מהפשע הנתעב שביצע"

"מדובר באדם קר רוח ומחושב, שכל צעד וצעד שלו לא הראו מעולם שום סימנים למחלת נפש", כך אומרת היום אלונה, דודתה של נעה ז"ל שנרצחה על פי החשד ע"י אביה אסף גולדרינג, זאת בתגובה לנסיונות להציג את האב כמי שאינו כשיר נפשית לעמוד לדין. "אנו סומכים על רשויות החוק שיימצו איתו את הדין ולא נניח לו לחמוק מעונש"

"הרוצח ובני משפחתו מנסים למצוא דרך על מנת לחלץ אותו מהפשע הנתעב שאותו ביצע" - כך אמרה בצהריים אלונה, דודתה של נעה ז"ל שנרצחה על פי החשד על ידי אביה אסף גולדרינג בשבת האחרונה.

"אנחנו נמצאים באבל כבד", הוסיפה הדודה, אחותה של ליזה גולדרינג, אמה של נעה. "אני מודיעה לכם שמדובר באדם קר רוח ומחושב. כל צעד וצעד שלו לא הראו מעולם שום סימנים למחלת נפש. אנו סומכים על רשויות החוק שיימצו איתו את הדין ולא נניח לו לחמוק מעונש".

בני המשפחה מלווים על ידי מרכז נגה המייצג קורבנות עבירה. "מדובר ברוצח נפשע שקטף חיים של תינוקת תמימה וטהורה, חפה מכל פשע", הוסיפה אלונה. "בתום ימי השבעה יתבהרו בפני הרשויות המוסמכות כל הפרטים הרלוונטיים להפללתו ולהרשעתו".

עו"ד דנה פוגץ' ממרכז נגה, המייצגת את משפחתה של נעה מצד אמה, אמרה כי היא מקווה שייעשה צדק. "הפעם אנחנו מתחילים לפעול מיידית על מנת להשמיע את קולם של הקרבנות האמיתיים - בני המשפחה של נעה ז"ל, אל מול קו ההגנה של הרוצח, אותו אנו רואים נבנה בתקשורת", הדגישה. "נעשה הכול כדי לסייע לרשויות החוק עליהן אנו סומכים שיביאו לעשיית צדק".

 רגעי האושר של נעה ז"ל תועדו בווידאו

בסרטון וידאו מצמרר שצולם לפני כמעט שנה, נראית לראשונה הילדה נעה כשהיא שמחה ומחויכת ושרה עם בני משפחתה "שנה טובה" - בניגוד כל-כך מזעזע לאופן האכזרי שבו היא נרצחה.

אביה של נועה ז"ל, אסף גולדרינג, החשוד שחנק אותה למוות, נשלח אתמול  להסתכלות ממושכת בבית חולים פסיכיאטרי שתקבע אם הוא כשיר נפשית לעמוד לדין, זאת כפי שקבע בית המשפט בהארכת מעצרו. גולדרינג ישהה במשך שבוע בתנאי הסגר, לאחר שעורך דינו גדי זילברשלג דרש זאת מבית המשפט.

אתמול גם הגיעו כמה מחבריו של גולדרינג מהעבודה ומנהליו האישיים לתת עדות במשטרה. שם הם שפכו מעט אור על אישיותו של האב החשוד ברצח האכזרי של בתו. "הוא פדנט, דייקן, עובד מצטיין שהתקדם במקום העבודה", תיארו לחוקרי המשטרה וגם בשיחה עם חדשות 2.

"בזמן האחרון אסף השתנה ונעשה יותר מסוגר, פחות מחייך ופחות משתף פעולה", הוסיפו. אחד ממנהליו בעבודה בחברה החשמל אמר: "כולנו היינו המומים, לא חשבנו שדבר כזה יכול לקרות".

רצח הילדה נעה - סיקור מיוחד:

אמה של נעה ספדה לה בדמעות

"נוודא שדמה של נעה הזועק מהאדמה - לא נשפך לחינם"

חקירת המשטרה: "נעה סירבה לממתק - והאבא חנק אותה"

סבתה של נעה: "שיילך לכיסא חשמלי"

אב רצח את בתו וניסה להתאבד

הווידאופדיה: רצח הודיה קדם

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?