"האם המרעיבה" מדברת: עשו עליו את כל הניסויים בעולם

בריאיון ל"מעריב" ממעצר הבית ממשיכה האם להכחיש כי התעללה בבנה בן ה-3. "הרופאים לא אהבו את זה שביררתי", היא מנסה להסביר את התלונות נגדה. בנוסף היא משחזרת את הרגעים הקשים במעצר ומספרת כי לא קיבלה הקלות למרות שהיא בחודש החמישי להיריונה

"האם המרעיבה" מדברת לראשונה (חדשות 2)

"האם המרעיבה" מדברת: בריאיון לעיתון "מעריב" הבוקר, לאחר המעצר והמהומות שקמו בעקבותיו, כשהיא בחודש החמישי להיריונה, מספרת האם את גירסתה על החשד לההתעללות. "אי אפשר בכלל לתאר את הימים שהיו לי במעצר", היא מתוודה. "עשו אותי שווה לאדמה".

"האם המרעיבה" מירושלים עומדת במרכז הפרשה שמזעזעת את המדינה. השבוע, לאחר ששוחררה ממעצר והועברה למעצר בית היא מספרת על הרגעים הקשים במעצר ועל המפגש המחודש עם הילדים. "הילדים קפצו עליי בצרחות", תיארה את הרגע בו נכנסה שוב בדלת ביתה.

האם מספרת על שבת נפלאה שעברה על המשפחה לאחר האיחוד המחודש. ילדיה, אמרה, פוחדים מהרגע בו תיאלץ להיפרד מהם בשנית.

"הפושעת המפורסמת"

"האם המרעיבה" חשודה בהרעבת בנה בן השלוש, לאחר שהוגדרה על ידי המשטרה כלוקה בתסמונת מינכהאוזן באמצעות שליח. "אני האישה הכי תומכת במחלקה בבית החולים", מעידה על עצמה האם. היא אומרת שהייתה המומה מיחס השוטרים אליה ומהאישומים הקשים שהופנו נגדה.

על המעצר היא אומרת: "התייחסו אלי בצורה מזעזעת". החוקרים, היא טוענת, כינו אותה "הפושעת המפורסמת", והיא לא הבינה מה היא עושה שם. "יש לי קשר עם כלים, כביסה - לא עם פלילים", אמרה.

האם טוענת שלא זכתה להקלות למרות שהיא בהיריון בחודש החמישי. "לא הורידו לי את האזיקים, כאילו הייתי הפושעת המסוכנת ביותר", היא משחזרת. "אפילו כשהכניסו לי עירוי הייתי אזוקה".

מחלה חיסונית

"האם המרעיבה" ממשיכה להתעקש שלא היה לה חלק בפגיעה בבריאות בנה הקטן. "הוא חולה במחלה חיסונית, סוג של כשל אוטואימוני", היא מסבירה. "הוא סבל מתת תזונה קשה, חום והקאות". לטענתה, אף אחד בבית החולים לא ידע מה יש לו.

"עשו עליו את כל הניסויים בעולם, מיליון בדיקות שלא הצליחו לזהות את המחלה שלו", היא אומרת. היא מעידה כי לא ישבה מהצד בשקט. "כנראה שהרופאים לא אהבו את זה שכל הזמן ביררתי", היא מנסה להסביר את פשר התלונות נגדה.

מהרגע שבו הורחק הילד מאימו הוא מגלה סימני התאוששות רבים. הוא עלה במשקל ונצפה רץ ומדבר. "הילד המורעב" הועבר מבית החולים "הדסה" עין כרם לבית חולים אחר, לאחר סיכסוך בין הנהלת בית החולים לנציגי המגזר החרדי ובני המשפחה. על פי הערכות, הוא צפוי להשתחרר בסוף השבוע.

 איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

המשטרה והפרקליטות: האם תואשם גם בפגיעה וחבלה

בלעדי: כך נראה הילד "המורעב" לפני 4 חודשים

"רחמים על הילד, אל תתנו לה לחזור אליו"

בלעדי: דוח רפואי מעלה חשש שהילד הוכה

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

פשרה: האם תישלח למעצר בית 

הוארך ביומיים מעצרה של האם המרעיבה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?