השיחה שיכלה למנוע תאונה קשה

אזרח שהבחין במשאית סולר שעומדת באמצע כביש חשוך גילה אזרחות למופת והתקשר לדווח על המפגע התעבורתי. אלא שבמשטרה לא הצליחו לאתר דבר. 10 דקות בלבד לאחר השיחה התנגשה במיכלית נהגת כבת 40 ונפצעה בינוני

איך מפספסים משאית סולר? על השאלה הזו מנסה לענות בימים האחרונים דודי רוזנברג. אתר "קצר" פירסם את סיפורו של רוזנברג שגילה אזרחות למופת כשהזעיק את המשטרה בעקבות מפגע תעבורתי, אך זו לא הצליחה לאתר דבר. 10 דקות בלבד לאחר השיחה - התנגשה נהגת ב"רכב הנסתר" ונפצעה באורח בינוני.

זה קרה ביום חמישי האחרון בשעות הערב. אישה כבת 40 נהגה בכביש מספר 444 סמוך ליישוב אלעד, ולא הבחינה במשאית הסולר שחנתה על הכביש החשוך מבלי להפעיל אורות אזהרה. הנהגת התנגשה ברכב בעוצמה ונלכדה בתא הנהג. כבאי פתח תקווה הצליחו לחלץ אותה ופינו אותה לבית החולים "בילינסון" בעיר כשמצבה מוגדר בינוני.

"הכתובת הייתה על הקיר", קובע רוזנברג, שבשל שניסיונו כמתנדב זק"א הגביר את הרגישות שלו לנושא הכאוב של תאונות דרכים. "עברתי במקום וראיתי את המשאית שחונה בנתיב הימני ולא בשוליים. ישר התקשרתי למשטרה לדווח".

"סכנת נפשות ברורה"

למרות שיחת האזהרה, טוען רוזנברג, המשטרה בוששה להגיע למקום. "ראיתי ששום דבר לא קורה, וחבל. זו הייתה סכנת נפשות ברורה", הוא מעיד.

במשטרה מאשרים כי שוחחו עם רוזנברג, אך מוסיפים כי לא מצאו דבר בנקודה עליה דיווח. "הגיעה ניידת, אבל לא איתרה את המיכלית", אמרו בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט. עוד מציינים במשטרה כי על פי הממצאים מחקירת התאונה עולה כי המיכלית הבהבה כפי שנדרש. "בכביש היו עוד עשרות מכוניות ולא קרה שום דבר", הוסיפו.

התקשר לדווח על משפחת פשע - המשטרה התעלמה

ההקלטות חשפו את זמן התגובה האיטי של השוטרים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?