כך מגרשים חיילים ממועדון בת"א

במועדון הרוגטקה מכניסים כל אחד - כל עוד הוא לא לובש מדים. "הם מסמלים חרא וגועל נפש", הסביר הבעלים לאחר שגירש את חיילי צה"ל מהמקום

בעוד שהוויכוח על אחוזי ההשתמטות הגבוהים משירות בצה"ל רק הולך ומחריף, מסתבר שיש מקומות שדווקא נותנים יחס מעדיף לאלה שנמנעים מלהתגייס לצבא 

מועדון ה"הרוגטקה" בתל אביב מכניס כל אדם, בתנאי שהוא איננו על מדים. ולמה? כי זה פשוט מגעיל את בעלי המקום.  עקיבא נוביק, חייל בגל"צ שחשף את הסיפור, ניסה להיכנס יחד עם חברו למקום לפני כשבועיים, כששניהם לבושים בחאקי. אבל השומרים החליטו שזהו לא קוד לבוש "הולם".

"לא צריך להגיד תודה"

כאשר שאל נוביק מדוע נאסרת עליו הכניסה ענו בעלי המקום כי מדובר בעניין אידאולוגי. "אני חושב שהאלימות שמפעיל צה"ל זו הסיבה לאלימות המתמשכת", הסביר אחד מהם. "אני לא מרגיש צורך להגיד תודה".

נוביק הוסיף והקשה. "מה הבעיה עם החולצה?", שאל. "זה מסמל חרא וגועל נפש", ענה לו המנהל. "ברגע שאני רואה את החולצה הזו כואב לי".

חמישה ימים אחר כך הגיע ל"רוגטקה" מיכה, לוחם בסיירת מובחרת. גם הוא, תתפלאו לגלות - נתקל ביחס דומה. "אני לא מבין", הפציר מיכה בשומרים לאחר שגירשו אותו. "אני קורע את התחת". בעל המקום לא התבלבל ודרש ממנו להסתלק לאלתר. "אתה לא קורע את התחת", השיב. "מנצלים אותך. אתה עבד".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?