"נוודא שדמה של נעה הזועק מהאדמה - לא נשפך לחינם"

בני משפחתה של נעה גולדרינג ז"ל שנרצחה על פי החשד על ידי אביה מבקשים היום להודות על התמיכה מהציבור ומבטיחים לנקום את מותה של נעה. "אנחנו מבקשים בזמן הקשה הזה מכלל בית ישראל, להעלות תפילות מהלב לעילוי נשמתה של נעה בת ליזה מיכאל, שנרצחה בדם קר, על לא עוול בכפה", ביקשו. צפו בדברים

"‏אנחנו אבלים כרגע את הרצח הכואב, האכזר והאלים של נעה ואנחנו נמצאים ברגע הקשה ביותר שהמשפחה שלנו ידעה" - כך נמסר הערב ממשפחת הילדה נעה גולדרינג ז"ל, שנרצחה על פי החשד על ידי אביה אסף, בחניקה. את המכתב המרגש מסרה חברת המשפחה במסיבת עיתונאים מיוחדת בירושלים.

"אי אפשר לתאר את ההרגשה של הרצח של נעה היקרה, שנלקחה מאיתנו על לא עוול בכפה, בצורה כל כך אכזרית על ידי אבא שלה, שבצורה אירונית הוא זה שהיה אמור להיות אמון על ביטחונה ושלומה", הדגישו בכאב במכתב.

במכתב סיפרו על נעה. "נעה'לה המתוקה, היפה, החכמה וטובת הלב, שהיו בה רק מעלות טובות, קסם של ילדה, קרן אור ממש, כל הזמן רצתה לעזור לכולם ושימחה את כולם, שחייה נגדעו בידיה מרצח".

"נעה היתה המלאך שלנו, היא עדיין המלאך שלנו, אהבנו אותה, גידלנו אותה, חיבקנו אותה, ניחמנו אותה כשהיא בכתה, אהובה שלנו ועכשיו היא חסרה לנו מאוד מאוד מאוד", כתבו בני המשפחה.
"אנחנו מודים לכל עם ישראל שנמצא איתנו באבל הקשה הזה ואנחנו מודים לכל מי שבא לתמוך ולנחם ושלח את אהבתו אלינו".

 המשפחה: מבקשים מכולם להתפלל

בני המשפחה ביקשו מכל עם ישראל להתפלל לעילוי נשמתה של נעה הקטנה. "תודה אמיתית מקרב לב, תודה על העזרה ברגעים הקשים האלה", אמרו בני המשפחה. "בעזרת השם, לאחר השבעה, נאזור כוחות ונוודא שדמה של נעה, הזועק מהאדמה, לא נשפך לחינם.

"אנחנו מבקשים בזמן הקשה הזה מכלל בית ישראל, להעלות תפילות מהלב לעילוי נשמתה של נעה בת ליזה מיכאל, שנרצחה בדם קר, על לא עוול בכפה. בקושי רב עברנו את היום הראשון של השבעה ואנחנו מודים לכולם מראש שמאפשרים לנו להיפרד מנעה באהבה. כרגע, כל מאמצינו מתרכזים בלעזור ולתמוך באחותנו ליזה".

אתמול: אמה של נועה נפרדה ממנה בכאב

"ה' נתן לי אותך במתנה שלוש שנים. ה' נתן, ה' לקח, יהי שם ה' מבורך" - כך נפרדה אמש ליזה גולדרינג מבתה נועה שנרצחה, על פי הודאתו, על ידי אביה אסף.

"מתוקה שלי אני אוהבת אותך ואני תמיד איתך ועכשיו את אצל האבא האמיתי שלך: מלך מלכי המלכים שומר עלייך בכבודו ובעצמו. ילדה אהובה שלי. תשמרי על כולם".

"ראוי לספר שנועה היא צדיקה", סיפרה האם בדמעות על בתה. "בפעוטון היו תינוקות כל כך קטנים בני שלושה חודשים. היא ישבה איתם, כל יום אכלה איתה, כמה היא הייתה אהובה".

מעצרו של האב החשוד ברצח הוארך ב-10 ימים

חקירת המשטרה: "נועה סירבה לממתק - והאבא חנק אותה"

סבתה של נועה: "שיילך לכיסא חשמלי"

 אב רצח את בתו וניסה להתאבד

 הווידאופדיה: רצח הודיה קדם

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?