בני זוג נמצאו תלויים בביתם, החשד: התאבדות על רקע כלכלי

טרגדיה בבית ג'אן: בני זוג בשנות ה-30 לחייהם נמצאו הערב תלויים בביתם המשותף כשהם ללא רוח חיים. אביו של הבעל שמצא אותם, הוריד אותם מהחבל והזעיק צוותי מד"א, אך כבר לא היה ניתן להצילם. לבני הזוג שני ילדים קטנים ששהו באותו הזמן אצל הסבא והסבתא. הערכת המשטרה: התאבדות כפולה על רקע הסתבכות כלכלית

מקרה מוות כפול הערב בצפון: בני זוג נמצאו תלויים בדירתם בבית ג'אן על ידי אביו של הגבר, כשהם ללא רוח חיים. צוותי מד"א-אשר שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של השניים.

לבני הזוג שני ילדים קטנים בני 4 ו-6, שלא היו בבית בזמן המקרה. החשד המרכזי בשלב זה הוא כי בני הזוג התאבדו על רקע הסתבכות כלכלית, אך במשטרה עדיין לא פסלו את האפשרות שמדובר במקרה רצח והתאבדות.

הילדים היו אצל סבא וסבתא

הבעל, בן 30, והאישה, בת 28, נמצאו תלויים על ידי אביו של הבעל שהגיע לביתם המשותף. הוא הוריד את גופותיהם מהחבל שעליו נתלו, והזעיק במהרה את צוותי מד"א-אשר. כאשר הגיעו צוותי הטיפול הרפואי, הגופות כבר היו ללא רוח חיים לא נותר להם אלא לקבוע את מותם. ילדיהם של בני הזוג שהו באותו זמן בביתם של הסבא והסבתא, ולא היו עדים לטרגדיה .

הבעל שירת בעבר בצבא קבע ולכן התגוררו השניים בשכונת החיילים המשוחררים בכפר. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ובודקת מספר כיוונים מרכזיים. על הגופות לא נמצאו כל סימני אלימות.

דודו של הגבר סיפר לחדשות 2: "מדובר במשפחה נורמטיבית ומגובשת. האבא היה איש קבע ולאחרונה עבד על משאית", והוסיף כי לא ידוע לו על כל בעיות שהיו בבית או בין בני הזוג.