אמה של בת ה-16 הנעדרת: עזרו לאתר את מורן

הנערה מורן מרחבי בת ה-16 מיבנה נעדרת מזה כשבועיים. היום מבקשת המשטרה את עזרת הציבור בחיפושים אחר הנערה. "אני לא ישנה", אומרת היום האם המודאגת לחדשות 2 באינטרנט, "לא יום ולא לילה". בנוסף, מחפשת המשטרה גם אחר נועם יחזקאל בן 29 מפתח תקווה

מורן מרחבי. מזהים? (משטרת ישראל)

היכן את, מורן מרחבי? משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנערה בת ה-16 מיבנה, שיצאה מביתה לפני שבועיים ומאז נעלמו עקבותיה.

גובהה של מרחבי הוא 160 ס"מ, מבנה גופה רזה, שיערה חלק וארוך עד לכתפיים צבוע בצבע בהיר, ועיניה חומות. כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להודיע לתחנת משטרת מוריה או לכל תחנת משטרה אחרת בחיוג 100.

אמה של מורן, גלית, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי היא חושדת כי בתה ברחה מהבית. היא לקחה את תיקה, יצאה מהבית, סיפרה שהיא הולכת למקום מסוים, אך לא באמת הגיעה ליעדה. האם מספרת כי הדבר היחידי ששמעה ממנה, היא דרך חברה ב-ICQ, שמסרה בסמוך מאוד לבריחה כי "בתה בסדר ולא לעשות מזה עניין".

"אני מתגעגעת אלייך", ביקשה האם למסור דרך התקשורת מסר אישי לבתה. "אני רוצה לראות אותך. אני לא ישנה, לא יום ולא לילה". 

נעדר נוסף בפתח תקווה: נועם יחזקאל

המשטרה מחפשת את עזרת הציבור גם בחיפושיה אחר תושב פתח תקווה, נועם יחזקאל, צעיר בן 29 שיצא מביתו ב-6 ליולי בשעות הערב המאוחרות, ומאז נעלמו עקבותיו.

יחזקאל הוא בן 29, גובהו 1.81 ס"מ, שיערו שחור וקצר, עיניו שחורות ושיניו שבורות. לפני כחמישה ימים נראה בפתח תקווה שהוא לבוש בחולצה לבנה ומכנס ג'ינס בהיר.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להודיע לתחנת משטרת פתח תקווה או לכל תחנת משטרה אחרת בחיוג 100.

צעיר ישראלי נעדר בהודו