רוכב סוס דרס באכזריות פעוט כבן 3 ופצע אותו קשה

פעוט כבן 3 שבילה עם משפחתו בחוף היום בג'סר א-זרקא נרמס באכזריות על-ידי סוס שהגיח לעברו. צעיר החשוד כי רכב על הסוס בעת התאונה הקטלנית נמלט מהמקום, ונעצר כעבור שעה. הפעוט מאושפז בבית החולים רמב"ם במצב קשה

רוכב סוס דרס פעוט כבן 3. אילוסטרציה (חדשות 2)

פעוט כבן 3 נפצע קשה לאחר שנרמס על ידי סוס דוהר בחוף ג'סר א-זרקא. צוות של מד"א פינה את הילד לבית החולים רמב"ם שבחיפה. המשטרה עצרה קטין כבן 17, החשוד שרכב על הסוס בעת הפגיעה בפעוט - ונמלט מהמקום.

הפעוט שהה עם משפחתו, תושבי יישוב בוואדי ערה, בנקודת המפגש של החוף עם נחל תנינים בשעה שהסוס הגיח לעברם ופגע בילד בעוצמה רבה. הרוכב על הסוס נמלט מהמקום במהירות.

הצוות הרפואי שהגיע למקום העניק לו טיפול ראשוני במקום והעביר אותו, כאמור, לבית החולים להמשך קבלת טיפול רפואי לאור מצבו הקשה.

החשוד: נער כבן 17

כוחות משטרה שהחלו לסרוק אחר הרוכב הפוגע עצרו כעבור כשעה, בכפר ג'סר א-זרקא, נער כבן 17 תושב הכפר. מהמשטרה נמסר כי החקירה רק בראשיתה ולא ברור מה בדיוק גרם לתאונה הקטלנית.

לאחרונה ארעו מספר תאונות בהן היו מעורבים סוסים וילדים. בחודש יוני נחבל בפניו נער בן 12 כתוצאה מבעיטת סוס בשדות מטעי הזיתים של ג'דיידה סמוך לעכו. צוות של מגן דוד אדום פינה את הילד במצב בינוני למיון נהריה כשהוא סובל מחבלות בפניו.

לפני חודשיים נפצעה קשה מאוד ילדה בת 8, כאשר נפלה מסוס בגליל העליון. הסוס פגע בה גם אחרי שנפלה, מה שהעצים את הפגיעה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?