אחרי 6 שנים: האחות שגלזר הטריד עוזבת את הארץ

הזכרונות מאותו יום באוגוסט לא עוזבים את האחות שטיפלה בשרי אריסון במשך 24 שעות, ואשר הוטרדה מינית ע"י בעלה דאז - עופר גלזר. כששואלים אותה על אותו היום - הכל חוזר אליה בבת אחת. "אני זוכרת אפילו את הלחישות שלו", היא מספרת בראיון מיוחד. עכשיו, היא מחליטה לעזוב את הארץ. גלזר בתגובה: לא ידוע לי על כך

שש שנים מאז הורשע עופר גלזר - אז בעלה של שרי אריסון - בביצוע מעשים מגונים ובהטרדה מינית של האחות שעבדה בביתם. למרות שגלזר כבר ריצה את עונשו - מבחינת האשה ההיא, הפרשה לא הסתיימה כלל וכלל.

בילינו איתה שעות ארוכות, אך ברגע שהתחלנו לדבר איתה על הפעם הראשונה שעופר גלזר נגע בה בניגוד לרצונה - הכל חוזר אליה. כל מגע שלו, כל לחישה שלו, כל מעשה, רודפים אותה עד עצם היום הזה. על כן, היא החליטה לאחרונה לעזוב את הארץ, בו בזמן שהיא מנהלת נגד גלזר תביעת נזיקין.

האחות שהוטרדה התייצבה בשדה התעופה, יחד עם ילדיה - שניים מהם לא יודעים עד עצם היום הזה מה קרה לאמא שלהם. הם רק רוצים לנסוע מכאן, למקום הכי רחוק בעולם. "את פשוט רוצה להיוולד מחדש, את חושבת שאם תלכי כמה שיותר רחוק אז תחזרי להיות מה שהיית", היא מספרת.

האחות שטיפלה באריסון

היא אמא לארבעה, נשואה לרופא, עם בית יפה וירוק - אך עד היום היא לא דיברה למצלמה. אך במשפטו של עופר גלזר היא דיברה, ועוד איך דיברה: סיפרה איך הוא נגע בה, איך הוא נצמד אליה, איך הוא הופיע שוב ושוב בחדרה וביצע בה מעשים מגונים.

למצלמה, היא משחזרת: "פתאום הוא נצמד אלי מאחורה עם כל הגוף, ממש קרוב קרוב כולו. הוא נוגע לי ביד לאורך כל הגוף ולוחש לי 'ששששש' שעד היום אני שומעת את הלחישות האלה".

בפסק הדין קראו לה "האחות", והיא זומנה לביתה של אריסון כדי לטפל בה אחרי ניתוח שעברה. כ-24 שעות היא שהתה בדירת הפאר בשיכון בבלי, ובמובן מסויים היא פשוט עדיין לא יצאה משם.

"הלוואי והייתי שוכחת", היא אומרת. "אני רואה את הפנים, אני מרגישה את המגע".

גלזר: לא ידוע לי שהיא עוזבת את הארץ

כמעט שש שנים חלפו. גלזר כבר ישב בכלא, אריסון כבר לא איתו - אבל היא, עדיין שם, באותו יום באוגוסט.

"הנחמה היחידה", היא אומרת, "היא שאני האחרונה שאי פעם תיפגע מגלזר. בעניין הזה אני מרגישה כמו חייל שיצא לקרב ולא חזר ממנו".

עו"ד זרי חזן, שמייצג אותה, אומר: "תיק גלזר לא מעניין אותי ולא מעניין אותי הכסף שלו". לדבריו, המסר צריך להיות מופנה לכל הגברים ש"רק חושבים", לדבריו, "שהם עלולים להטריד או לפגוע באיזושהי אישה".

גלזר עצמו, אומר היום בתגובה: "לא ידוע לי שהיא עוזבת את הבית, כנראה שעלו ממצאים שהפכו את תביעת המיליונים ללא כלום. אני משוכנע שהצדק יצא לאור".