טופז: "אל תשכחו לי את הדברים הטובים"

דודו טופז בראיון ל"מעריב" מתא הכלא, אותו הוא חולק עם 5 עצורים: "חכו למשפט ותראו שהתיק שלי קטן בהרבה ממה שמתואר. אני את האות קין שלי כבר קיבלתי, אבל אני נשאר בפנים". טופז נשלח ליומיים בצינוק כי שוחח עם הסוהרים. "הבהרנו לו מהר מאוד מה זה כלא", אמר גורם בשב"ס

טופז בבית המשפט. ארכיון (חדשות 2)

"אל תשכחו את הדברים שעשיתי לפני כן" - כך מבקש האסיר דודו טופז בריאיון שפורסם הבוקר בעיתון "מעריב", באמצעות אחיו מיקי גולדנברג. "חכו למשפט ותראו שהתיק שלי קטן בהרבה ממה שמתואר", הוסיף טופז.

לפי הדיווח בעיתון, טופז מוגדר בשב"ס כאסיר ברמת פיקוח א' - הגבוהה ביותר, בגלל ניסיון ההתאבדות שלו בבבית המעצר באבו כביר לאחר מעצרו. הסוהרים מבקרים בתאו של טופז בכל שעות היממה. את התא השמור הוא חולק עם חמישה עצורים: סוחר סמים, עבריין רכוש, פורץ, ושני עברייני אלימות.

גורם בכלא אמר "למעריב": "פעם הוא (טופז) היה רגיל להגיע לבית קפה בתל אביב ומיד היו מפנים לו את השולחן במרכז בית הקפה, אבל באגף 2 הוא אסיר רגיל שעומד בתור כמו כולם לאוכל".

נשלח לצינוק לאחר ששוחח עם הסוהרים

ספירת הבוקר של האסירים מתחילה בשש מדי בוקר. טופז עומד עם כולם, מתקלח ומתייצב לארוחת הבוקר. אחר כך הוא מקבל זריקת אינסולין במרפאת הכלא. גורם בשב"ס אמר כי ברוב שעות היום שוהה טופז בתאו.

לפני כמה ימים נשלח טופז לצינוק. "הוא פנה לסוהרים והתחיל להתעניין כמה הם מרוויחים בחודש", אמר לעיתון גורם בבית הכלא. "הוא ניסה לגלגל שיחה עם הסוהרים. זו עבירת משמעת חמורה מבחינתנו ולכן הוא נשפט ונשלח ליומיים בצינוק".

"בהתחלה הוא חשב שכל נושא הכלא הוא צחוק", סיפר גורם בשב"ס. "פעם אחת הוא ביקש להשתחרר כדי ללכת לעשות סידורים בבנק, אחר כך ביקש ללכת לבקר את הילדים. אבל מהר מאוד הבהרנו לו איפה הוא נמצא".

טופז עצמו הוסיף בריאיון כי "קין רצח את הבל וקיבל אות קין לחרטה, כדי שיוכל להסתובב בחוץ והאנשים יראו את האות. קין הסתובב בחוץ כאשר האות נשאר לו על המצח. אני את האות שלי כבר קיבלתי, אבל אני נשאר בפנים".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?  

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית