"נכבד את בקשת הרופא לעוד פגישות"

משפחתה של "האם המרעיבה" מירושלים מסכימה לדרישת הפסיכיאטר שבדק אותה הלילה, לעבור בדיקות נוספות. "זו רק ההתחלה, אנחנו נמשיך לכבד את ההחלטה שהתקבלה ונמשיך בשיתוף הפעולה", אמר קרוב משפחתה של האם

האם המרעיבה, ארכיון (חדשות 2)

קרוב משפחתה של האם החשודה בהרעבת בנה אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי הפסיכיאטר שבדק את האם באישון לילה, דורש עוד פגישות איתה כדי לקבוע את האבחון שלו.

"זו רק ההתחלה, אנחנו מבינים שהפסיכיאטר מבקש עוד פגישות ואנחנו נמשיך לכבד את ההחלטה שהתקבלה ונמשיך בשיתוף הפעולה", אמר קרוב המשפחה. "אנחנו לא מתחכמים עם החלטת בית המשפט".

במה שנראה כמעין "תרגיל" שנועד כנראה כדי להתחמק מהתקשורת, הובאה האם החשודה בהרעבת בנה למרפאתו של דוקטור יעקב וייל, שם עברה בלילה את הבדיקה הפסיכיאטרית. האישה הגיעה מלווה באחת מבנותיו של הרב פרויליך, לפגישה שארכה כשעה.

תמונות חדשות של הילד "המורעב"

אמש שוחחה כתבתנו סיוון רהב מאיר עם בני משפחתה של האם שגם היום, שבוע לאחר התפוצצות הפרשה, ממשיכים לטעון בתוקף לחפותה. על מנת להסיר את העננה הכבדה מעל לראשה, מפרסמים בני המשפחה תמונות חדשות של הילד בן ה-3 בהן הוא נראה בריא לחלוטין - זאת בניגוד מוחלט לצילומים המזעזעים מבית החולים "הדסה".

חלק מהתמונות כבר פורסמו בפורומים שונים באינטרנט, אולם אמש קיבלנו אותן באופן רשמי ממקורבים למשפחה תוך אישור כי אכן מדובר בתמונותיו של הילד, שצולמו לפני מספר חודשים.

בסדרת התמונות מתועד הווי המשפחתי נורמטיבי לגמרי: באחת מהן מוחא הילד כפיים בהתלהבות כשחיוך על פניו. בשנייה הוא מבלה באילת. באחרת נושאת אותו אמו בידיה, ובנוספת אוחז אביו בידו - כשלצדו ארבעת אחיו האחרים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

בלעדי: דוח רפואי מעלה חשש שהילד הוכה

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

פשרה: האם תישלח למעצר בית 

הוארך ביומיים מעצרה של האם המרעיבה

תסמונת נדירה גרמה לאם להרעיב את בנה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?