קניון רמת אביב: התקרה קרסה על בית הקפה

זה היה יכול להיגמר באסון כבד: באי קניון רמת אביב העמוס נבהלו היום בשעות הצהריים בעקבות קול רעם גדול שנשמע באחת הכניסות לקניון. מיד התברר: התקרה הדקורטיבית קרסה סמוך לבית קפה במקום. התוצאה: שלושה פצועים פונו במצב קל לאיכילוב, בהלה גדולה בקניון. צפו בתמונות מזירת האירוע

שלושה פצועים קל, רעש גדול, לא מעט פאניקה וכנראה מזל גדול - כך נראה קניון רמת אביב היום בשעות הצהריים, לאחר שחלק מהתקרה קרס על בית קפה וסביבותיו.

סמוך לשעה 15:00 היום, קרסה במפתיע חלק מהתקרה הדקורטיבית בכניסה לקניון רמת אביב, סמוך מאד לבית הקפה "ארקפה". צוות של מד"א-דן הוזעק למקום וטיפל בשלושה בני אדם שנפצעו קל מרסיסים. השלושה פונו לטיפול בבית החולים איכילוב בתל אביב.

במשטרה מעריכים כי מדובר בסוג של תקלה הנדסית, ייתכן בעקבות דליפה בצינורות העוברים מעל התקרה הדקורטיבית.

"האסון היה יכול להיות הרבה יותר גדול"

שמעון, מוכר בדוכן סמוך למקום נפילת הקורה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע. "היה רעש מאוד גדול, ופתאום התקרה נפלה", הוא מספר. "ראיתי שני אנשים שישבו על כיסא ונפצעו, אבל רוב האנשים שמרו על קור רוח ולא הייתה היסטריה, אבל בשעה כזאת, בה הקניון עמוס בקונים, האסון היה יכול להיות הרבה יותר גדול".

ד', שבאה עם חברותיה לקניון לעשות קניות, סיפרה שהתקרה שנפלה "פיספסה" אותה רק בשניות בודדות. "נכנסנו, ואחרי פחות מדקה זה קרה", היא אומרת. "שמענו רעש, רצנו לראות מה קרה, וראינו שהתקרה נפלה. אחרי כמה דקות אמא שלי התקשרה בהיסטריה לבדוק שאני בסדר".

מהנהלת קניון רמת אביב נמסר כי העניין נמצא בבדיקה.