המכונית ה"גנובה" התגלתה בדיוק איפה שבעליה השאירה אותה

לכל אחד קרה ששכח לכבות את האור או לנעול את הבית, אך המקרה הזה קובע רף חדש. תושבת מושב העשרה החנתה את המכונית בחניון, וכשחזרה לא הצליחה למצוא אותה. בעצב התקשרה למשטרה לדווח על גניבה, אך כעבור 5 ימים התברר כי הרכב אינו נגנב. היא פשוט חיפשה אותו במקום הלא נכון

איפה השארתי את המכונית? ארכיון (רויטרס)

קשה להחליט אם סוף הסיפור הזה הוא טוב או מביך: העיתון "ידיעות אחרונות" פרסם הבוקר את סיפורה של יפה מלול ממושב נתיב העשרה שחשבה שהפכה לחלק מהסטטיסטיקה כשחזרה לחפש את מכוניתה בחניון וראתה כי היא נעלמה. אך למעשה, הרכב חיכה לה מטרים ספורים ליד - היא פשוט חיפשה במקום הלא נכון.

כשיצאה מלול ביום ראשון מביתה היא החנתה את המכונית בתחנת הרכבת באשקלון ונסעה לבקר את משפחתה. כשחזרה בערב היא נדהמה לגלות כי הרכב אינו במקום שבו השאירה אותו. לאחר שהתעשתה הגישה מלול תלונה במשטרה על גניבת המכונית, ואף פנתה לחברת הביטוח כדי שיספקו לה רכב חלופי במקום זה שנגנב.

"חניונים גדולים ומסובכים"

כעבור חמישה ימים, בזמן שנפגשה מלול עם נציג חברת הביטוח בחניון הרכבת שבו נעלם הרכב, התרחשה התפנית המדהימה. בנה של מלול, ששהה באותו זמן סמוך לחניון הרכבת, זיהה לפתע רכב בעל דמיון רב לזה של אימו.

הוא רץ במהירות לכיוון המכונית וגילה כי אכן מדובר במכונית האבודה. המכונית עמדה רק מספר מטרים מהמקום שבו חשבה אימו שהשאירה אותה. היא כנראה שכחה את מקום החנייה המדויק וחיפשה את המכונית במקום הלא נכון.

מובכים ומרוצים ביטלו האם ובנה את התלונה במשטרה ובחברת הביטוח. לאחר המקרה אמרה מלול להגנתה כי "החניונים של היום כל כך גדולים ומסובכים, שלפעמים קשה מאוד להתמצא".

 איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?