ברשות הפלסטינית זועמים על הפרסומת של סלקום

הפרסומת שניסתה אולי לקרב בין העמים לא מפסיקה לעורר התנגדות. בפרסומת נראים חיילים משחקים כדורגל ליד גדר ההפרדה. ראש צוות המו"מ הפלסטיני עריקאת: אני לא יודע אם הישראלים מבינים עד כמה הם מידרדרים

הפרסומת של סלקום שבה מוצגת גדר ההפרדה מעוררת הדים משני צידי גדר ההפרדה: עכשיו טוענים הפלסטינים כי הפרסומת מנציחה את הכיבוש והופכת את הגדר לתופעה לגיטימית וחיובית.

ברשות הפלסטינית פשוט אומרים כי המסר מטעה. "זה ממש חסר טעם ובלתי הולם", אמר ראש צוות המו"מ הפלסטיני ד"ר סעיב עריקאת. "אני לא יודע אם הישראלים מבינים עד כמה הם מידרדרים".

למי שטרם נתקל בפרסומת, הנה תיאור קצר: בסרטון מופיעה חבורה של חיילים שנמצאים בסיור ליד גדר ההפרדה, כשלפתע צונח כדורגל מהצד השני של הגדר ישר על מכסה המנוע של ג'יפ הסיור. החיילים המבוהלים פורקים מהרכב במהירות, אבל אז מבינים שבסך הכל מדובר בכדורגל, ומחזירים אותו בבעיטה לצדה השני של הגדר.

באופן מפתיע, הכדור חוזר בבעיטה והחיילים המשועשעים מזמינים את כל המחלקה להגיע ולשחק כדורגל - או בשמו הראוי כדור גדר הפרדה, וכולם משחקים ונהנים, בצד הישראלי. או כמו שאומרים בפרסומת - "אחלה בחלה!".