גופת גבר נפלטה לחוף הכנרת

המתרחצים בחוף רון שבמערב הכנרת נבהלו לגלות בצהריים גופת גבר צפה במים. הם הזעיקו סירה של השיטור הימי, שהוציאו את הגופה מהמים. צוות מד"א קבע את מותו של האיש, שנמצא לבוש בגד ים, סנפירים ומשקפת. המשטרה, שלא קיבלה מידע על נעדרים באזור, מעריכה שהאדם נכנס הבוקר למים וטבע - אולם עדיין לא יודעת את זהותו

הכנרת. קורבן שני בפחות משבוע (חדשות 2)

עוד קרבן בכנרת: גופת גבר בשנות ה-40 לחייו נמצאה בצהריים בין חוף רון לבין מזח הדייגים בטבריה, בצד המערבי של הכנרת. הגבר נמצא לבוש בבגד ים, משקפת וסנפירים על רגליו. ההערכה במשטרה היא שהגבר נכנס למי הכנרת בשעות הבוקר, טבע וכעת הגופה נפלטה לחוף. בשלב זה אין חשש שמדובר באירוע פלילי.

המתרחצים שבילו היום בחוף רון בכנרת נבהלו לראות גופה צפה במים במרחק כמה עשרות מטרים מן החוף, והזעיקו את מד"א ואת השיטור הימי.

סירת השיטור הוציאה את הגופה מהמים, וצוות מד"א קבע את מותו של הגבר בחוף. במהלך הימים האחרונים לא היה כל דיווח על נעדר, ובמשטרה מחפשים במי מדובר.

לפני יומיים: נער טבע למוות

אפרים נחמן גבאי, בן 15 מבית שמש טבע למוות השבוע במי האגם. בסמוך לשעה 07:00 בבוקר איתרו צוללנים מתנדבים את גופת הנער באזור החוף הדתי הישן.

כוחות שיטור ימי פעלו משעות הבוקר לאיתור הנער לאחר דיווחים על היעדרותו. למקום הוזנקו גם צוללנים מתנדבים שסייעו בחיפושים, וכאמור, הם אלה שאיתרו את גופתו.

אחים ניצלו בכנרת

בסוף השבוע ניצלו מטביעה שני אחים שהיו על אופנוע ים בכנרת. שני האחים, תושבי מרכז הארץ, ירדו ככל הנראה מאופנוע הים, בשל תקלה, והוא נסחף ללב ים. בלית ברירה החלו האחים לשחות לכיוון החוף.

בשעות הערב של יום שישי התקשרו למשטרה בני משפחתם של השניים ודיווחו על היעדרם. בעקבות הדיווח יצאו ספינות שיטור ימי, ניידות משטרה ומתנדבים לסרוק את רצועת חוף חוקוק בכנרת. מאוחר יותר הצטרף מסוק משטרתי לחיפושים.

פעילות נחושה של כוחות החילוץ הצילה את חייו של אחד האחים כשאיתרו אותו כ-400 מטרים מקו החוף ומשו אותו מן המים כשהוא תשוש לגמרי. לפני כן הצליח אחיו, שהיה איתו על אופנוע הים, לשחות בשארית כוחותיו לחוף.

בואו לבדוק מה מצב הדגלים בחופים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?