תינוקת ואמה נפצעו בכביש המקולל

יומיים אחרי התאונה הקשה בה נהרגו 6 התהפכה מכונית באותו הכביש. תינוקת בת כ-8 חודשים נפצעה בינוני ואמה נפצעה קל סמוך למסילת ציון. "הרכב נמעך - מזל שהתינוקת הייתה קשורה כמו שצריך", סיפר פרמדיק ממד"א לחדשות 2 באינטרנט

כביש מקולל: 48 שעות אחרי התאונה הקטלנית בה נהרגו ביום שישי שישה בני אדם בכביש 38, נפצעו הבוקר אם ובתה התינוקת על אותו כביש בדיוק.

תאונת הדרכים אירעה הבוקר סמוך לשעה 11:00. מסיבה שעדיין אינה ברורה, התהפכה מכונית על הכביש סמוך למסילת ציון. כתוצאה מההתהפכות, נפצעה תינוקת כבת שמונה חודשים בינוני, ואמה נפצעה קל. השתיים פונו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

"הדיווח הראשון שהגיע אלינו הוא על התהפכות רכב עם תינוקת שסובלת מפגיעת ראש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה בניטה פרמדיק מד"א. "כל הצד של הרכב נמעך ומזה נפגעה התינוקת. מזלה שהיא הייתה קשורה כמו שצריך".

בניטה סיפר כי אמה של התינוקת נראתה סוערת ומודאגת. "האבא היה ברכב, אבל הוא הגיע באופן עצמאי לבית החולים", הוסיף.

יום שישי: חזרו מבילוי תחת השפעת אלכוהול

התאונה הקטלנית בה נהרגו השישה, אירעה בסמוך לבית שמש. סמוך לשעה 17:30 אירעה תאונת דרכים חזיתית בין שתי מכוניות בכביש 38. אמבולנסים של מד"א שהוזנקו למקום התאונה נאלצו לקבוע את מותם, ופינו שני פצועים במצב קשה לבית החולים הדסה עין כרם.

שלושה מבין ההרוגים הם בשנות ה-20 לחייהם, והשלושה הנוספים הם כבני 50. מהמשטרה סבורים כי הצעירים באחת המכוניות שחזרו מבילוי בבריכה היו תחת השפעת אלכוהול. בנוסף, ציינו במשטרה כי עד היום לא ארעה תאונה אחת בכביש הזה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו