טרגדיה בכנרת: נער טבע למוות

סמוך לשעה 07:00 איתרו צוללנים מתנדבים את גופת בן ה-15 באזור החוף הדתי הישן. ביום שישי ניצלו שני אחים מטביעה באגם לאחר שנותקו מאופנוע הים עליו רכבו

(חדשות 2)

בילוי בחופש הגדול גובה קורבן נוסף: אפרים נחמן גבאי, בן 15 מבית שמש טבע למוות הבוקר במי האגם. סמוך לשעה 07:00 איתרו צוללנים מתנדבים את גופת הנער באזור החוף הדתי הישן.

כוחות שיטור ימי פעלו משעות הבוקר לאיתור הנער לאחר דיווחים על היעדרותו. למקום הוזנקו גם צוללנים מתנדבים שסייעו בחיפושים, וכאמור, הם אלה שאיתרו את גופתו.

אחים ניצלו בכנרת

בסוף השבוע ניצלו מטביעה שני אחים שהיו על אופנוע ים בכנרת. שני האחים, תושבי מרכז הארץ, ירדו ככל הנראה מאופנוע הים, בשל תקלה, והוא נסחף ללב ים. בלית ברירה החלו האחים לשחות לכיוון החוף.

בשעות הערב של יום שישי התקשרו למשטרה בני משפחתם של השניים ודיווחו על היעדרם. בעקבות הדיווח יצאו ספינות שיטור ימי, ניידות משטרה ומתנדבים לסרוק את רצועת חוף חוקוק בכנרת. מאוחר יותר הצטרף מסוק משטרתי לחיפושים.

פעילות נחושה של כוחות החילוץ הצילה את חייו של אחד האחים כשאיתרו אותו כ-400 מטרים מקו החוף ומשו אותו מן המים כשהוא תשוש לגמרי. לפני כן הצליח אחיו, שהיה איתו על אופנוע הים, לשחות בשארית כוחותיו לחוף.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?