נהג מונית סימס "הצילו" - והקפיץ עשרות שוטרים

עשרות שוטרים בסיוע מסוק הוקפצו הבוקר לחיפושים נרחבים אחרי נהג מונית נתניה, שחמד לצון עם חברו ושלח לו הודעת טקסט עם המילה "הצילו". החבר המודאג שלא תפס אותו בטלפון, הזעיק את המשטרה שלא לוקחת סיכונים ופתחה בסריקות נרחבות מחשש לאירוע חטיפה. רק אחרי כמה שעות התברר: מדובר בסך הכל במתיחה לא מצחיקה במיוחד

גם המסוק המשטרתי גויס לחיפושים (חדשות 2)

הודעת טקסט לא משעשעת במיוחד ששלח בצחוק נהג מונית לחברו - הקפיצה הבוקר שלוש תחנות משטרה בכוחות מתוגברים, כולל סיוע מסוק משטרתי מהאוויר.

נהג מונית מנתניה, שכנראה החליט למתוח את חברו עם מעשה קונדס, שלח היום בבוקר הודעת SMS לחברו, בו כתב מילה אחת בלבד: "הצילו".

החבר המודאג, שלא הצליח לתפוס את חברו נהג המונית בטלפון הסלולרי כמו גם בטלפון בביתו, התקשר מיד למשטרה ודיווח על אפשרות שחברו הנהג נחטף או נקלע לצרה כלשהי.

השוטרים החלו בחיפושים בסיוע מסוק

במשטרה לא לוקחים סיכונים במקרים כאלה, ומתייחסים לדיווחים מסוג זה במלוא הרצינות: עשרות שוטרים משלוש תחנות שונות באזור השרון הוקפצו לחיפושים ואפילו מסוק משטרתי הוזנק לסיוע בסריקות, כשהם מחפשים אחר נהג המונית שזעק לעזרה.

כעבור מספר שעות של חיפושים, יצר הנהג קשר עם חברו וסיפר שהכל היה מתיחה אחת גדולה. השוטרים, מצידם, שבו על עקבותיהם מותשים, אך עם תחושת הקלה מסוימת שלפחות הפעם זה נגמר בטוב.