אותר וניצל הצעיר שנעדר בכנרת

שני אחים שיצאו אחר הצהריים לרכב על אופנוע ים בחוף חוקוק נותקו מהאופנוע ונסחפו ללב ים. אחד האחים הצליח לשחות בשארית כוחותיו לחוף. כוחות המשטרה והחילוץ שפעלו ביעילות ובנחישות איתרו גם את האח השני, משו אותו מן המים והצילו את חייו

צעיר נעדר בכנרת (חדשות 2)

סוף טוב: הצעיר שנעדר בחוף חוקוק בכנרת אותר, נמשה מהמים וניצל. אחיו, שהיה איתו על אופנוע הים הצליח לשחות בשארית כוחותיו לחוף.

מסוק משטרתי איתר את הצעיר, כ-400 מטרים מקו החוף, ומיד דיווח לאנשי השיטור הימי שמשו אותו מן המים כשהוא תשוש והעבירו אותו לחוף.

אופנוע הים נסחף והן נותרו בלב ים

שני האחים, תושבי מרכז הארץ, יצאו אחר הצהריים לרכב על אופנוע ים בחוף חוקוק. מבירור ראשוני של המקרה עולה כי ככל הנראה ירדו האחים מהאופנוע ים, בשל תקלה, והוא נסחף ללב ים. לכן, החלו האחים לשחות לכיוון החוף.

בשעות הערב התקשרו למשטרה בני משפחתם של השניים ודיווחו על היעדרם. בעקבות הדיווח, יצאו ספינות שיטור ימי, ניידות משטרה ומתנדבים לסרוק את רצועת חוף חוקוק בכנרת. מאוחר יותר הצטרף המסוק המשטרתי לחיפושים.

לפני כחודש: צעירה טבעה בכנרת

תמר פלדמן, צעירה בת ה-25 מטבריה, טבעה במי הכנרת לאחר שהתהפכה עם מזרון ים ומאז נעלמו עקבותיה, שני חברים שהיו עימה, הצליחו להגיע לחוף באפיסת כוחות.

מאז נעדרה נפתחו חיפושים נרחבים אחריה בכנרת. ההערכות הן שתמר נסחפה בשל הרוחות העזות ששררו באזור והקשו על החזרה לחוף.