פגע וברח בחיפה: בת 70 במצב קשה

שוב נהג פוגע - ונמלט: בשכונת הדר בחיפה נפצעה הערב אישה בת 70 באורח קשה בזמן שחצתה את הכביש במעבר חצייה. הקשישה פונתה לבית החולים רמב"ם כשהיא מורדמת ומונשמת. כוחות משטרה פרסו מחסומים והם סורקים את האזור במטרה למצוא עדי ראייה בכדי לשפוך אור על זהות הרכב הפוגע

פגע וברח. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב נהג דורס - ונמלט: בתאונת "פגע וברח" בחיפה, נפצעה הערב באורח קשה הולכת רגל בת 70. הקשישה פונתה במצב קשה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם, המשטרה עדיין לא איתרה את הנהג הפוגע.

בשעות הערב התקבלה קריאה במוקד מד"א על אישה שנפצעה ברחוב ארלוזרוב בשכונת "הדר" בחיפה. הקשישה ככל הנראה חצתה את הכביש במעבר החצייה כשהופיע רכב, פגע בה ועזב במהירות את המקום.

דובר מד"א-כרמל, עופר יעקב, סיפר לחדשות 2 כי הפצועה פונתה מהמקום עם חבלת ראש חמורה במצב קשה כשהיא מורדמת ומונשמת לבית החולים רמב"ם בעיר.

המשטרה עורכת חיפושים

לאחר התאונה הוקמו מחסומי משטרה בעיר בניסיון למצוא את הנהג הפוגע. בוחני תנועה הגיעו לזירת האירוע על מנת לאתר ממצאים במקום ועדי ראייה שיסייעו לאתר את הנהג והרכב הפוגע שנמלט מהמקום.

מוקדם יותר היום נפצעו שמונה בני אדם בתאונה חזיתית בצומת ירכא בכביש 70. בתאונה נפצע אדם אחד קשה, שניים בינוני וחמישה נוספים במצב קל.

מכת "פגע וברח"

רק לפני שבוע אדם בן 19, שנהג על פי החשד ללא רישיון נהיגה פגע בפעוטה, שהוסעה בעגלת תינוק בידי בת משפחתה - בשעה שזו ניסתה לחצות את הכביש. הנהג, תושב שכונת מאה שערים שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, הגיח, על פי החשד בפתאומיות ופגע בעוצמה בעגלה שהתרסקה לחלוטין. הפעוטה נפצעה במצב קשה בעקבות הפגיעה.

 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו