התמונות האחרונות של אופיר בת ה-12

אופיר אוסקר בת ה-12 מקיבוץ אילון יצאה השבוע לבת המצווה של חברתה הטובה, אבל באמצע החגיגה היא התמוטטה ומתה מדום לב. אופיר סבלה בשנה האחרונה מבעיות בליבה. אנו מביאים הערב את התמונות האחרונות של אופיר, שצולמו באותה חגיגת בת מצווה שהפכה לטרגדיה. אביה, משה אוסקר, ראה היום את התמונות

דבר בתמונות המאושרות האלה מבת-המצווה לא העיד על מה שיתרחש באולם השמחות בקריית אתא דקות ספורות לאחר מכן. אופיר אוסקר בת ה-12, שהתמוטטה שלשום באמצע מסיבת בת-המצווה של חברתה ומתה מדום לב, נראית רוקדת, מחייכת ושמחה. היום קיבל אביה משה את התמונות האחרונות של בתו.

"אופיר היתה ילדה חייכנית היא רקדה שמחה ואלה היו הדקות האחרונות שלה וככה אנחנו ננצור אותה", סיפר האב משה בכאב בראיון לחדשות 2. "היא היתה שמחה כל הזמן ומאושרת, היא היתה חברה נהדרת וילדה נפלאה".

האב, שנראה כי עדיין לא מעכל את הטרגדיה שפקדה את משפחתו, סיפר על הרגע ששינה את חייו. "התקשרו מהאולם והגענו לחדר המיון ברמב"ם", הוא משחזר.

"היו הרבה אנשים בחדר, לנו לא נתנו להיכנס והדקות נראו כמו נצח. חלפו הדקות צוות אחד יוצא, עוד אחד יוצא ועוד אחד והאחרון יצא ואמר - 'אני מצטער'. אתה לא כל כך מבין מה קורה. אתה לא רוצה להבין. שאלנו את הרופא: על מה אתה מצטער? הילדה שוכבת על המיטה ואתה לא מאמין, זהו זה נגמר".

האב ביקש להודות לכל תושבי קיבוץ איילון שמקיפים את המשפחה ואת החברים. "אנחנו מוקפים בהמון אנשים יקרים, ביישוב ובמקומות העבודה שלי ושל חגית אשתי, חבל שזה באירוע כזה", אמר האב. "יש פה אנשים נהדרים ומקסימים. השמועה נפוצה מהר מאוד וכולם הגיעו".

 אופיר סבלה לאחרונה מבעיה בלבה

תזכורת: במהלך החגיגה התמוטטה אופיר והובהלה לבית החולים במצב אנוש. זמן קצר לאחר מכן נקבע מותה. אופיר רקדה ושמחה, כשלפתע הרגישה צורך לנוח. היא עזבה את רחבת הריקודים וחזרה לשולחנה. כשהגיעה לשולחן התמוטטה.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום פינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב אנוש, כשהיא ללא הכרה וללא דופק. בבית החולים נקבע מותה. עולה כי הילדה סבלה ממום נדיר בלבה, וזה מה שהביא למותה הפתאומי.