בתוך פחות משנה: אסון שני בקיבוץ אילון

ביולי שעבר נפצעה באורח אנוש עירית דורון לאחר שהתלקחה בתחנת דלק. בזמן ההתאוששותה סייעה לה משפחת אוסקר השכנה. הפעם פקד האסון את השכנים, שאיבדו את בתם אופיר שהתמוטטה ומתה בשמחת בת מצווה

בקיבוץ אילון מסרבים להאמין. איך ילדה בת 12 שהייתה אמורה לבלות ערב שמח בחגיגת בת מצווה חוזרת בתוך ארון? היום נפרדו חבריה ובני משפחה מאופיר אוסקר, שהתמוטטה בזמן השמחה של חברתה, ובפיהם אין מילים. "זה אסון כללי לבית אילון", סיכם אילן דורון, חבר ושכן של המשפחה.

לפני כשנה נפצעה עירית, רעייתו של אילן, באורח אנוש בשעה שתדלקה את רכבה. בחודשים הארוכים בהם הייתה בשיקום הסתייעו בני הזוג במשפחת אוסקר ובבתם אופיר. "המשפחה הזו קלטה את בתי בת משפחה בזמן שאשתי נלחמה בטיפול נמרץ", העיד אילן. "למעשה הפכנו למשפחה אחת".

"ילדה מקסימה, שמחה ומלאת חיים"

אמש הגיעה אופיר לשמוח יחד עם חברתה באולם אירועים בקריות, אולם בשלב מסוים היא חשה ברע והמשתתפים הזעיקו למקום צוות של מד"א.

"מצאנו ילדה בת 12 בדום לב, ללא דופק וללא נשימה", סיפר איתי, הפראמדיק שטיפל באופיר. "הצוות של האולם סיפרו שהיא התמוטטה בפתאומיות. החלנו לערוך פעולות החייאה והעברנו אותה לרמב"ם, שם נאלצו לקבוע את מותה. "היא הייתה ילדה מקסימה, שמחה ומלאת חיים", סיכמו בעצב קרוביה 12 שנה שנגדעו במפתיע.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו