ילד נרדם בהסעה והתעורר בקלנסוואה

שכחו אותו בהסעה: הבילוי הכיתתי בבריכה לא הסתיים עבור אחד מהילדים בפנימייה בנתניה כפי שהיה אמור להסתיים. נהג ההסעה לא בדק אם מישהו נשאר באוטובוס והחנה את את האוטובוס בביתו. הילד, שנרדם בנסיעה, מצא את עצמו לבד באוטובוס בקלנסוואה והחל לדפוק על דלתות בתי התושבים. הנהג עוכב לחקירה

נשכח בהסעה, ארכיון (רויטרס)

תושב קלנסוואה התעורר הלילה לדפיקות בדלת ביתו. כשפתח את הדלת הוא הופתע לגלות לא אחר מאשר ילד בן 9 וחצי מנתניה. הילד הסביר לו שנרדם באוטובוס שלו, ורק עכשיו התעורר.

הילד נסע יחד עם חבריו מפנימיית "טירת הילד" שבנתניה לבילוי בבריכת שחייה. בדרכם חזרה מהבילוי נרדם הילד על הספסל האחורי של האוטובוס. כשהגיעו ליעדם, סמוך לשעה 23:00 בלילה, ירדו החברים מההסעה ולא שמו לב כי הילד לא התעורר.

גם הנהג לא הבחין בילד, והמשיך לביתו לקלנסוואה. הוא החנה את האוטובוס ונכנס לביתו. בתוך האוטובוס המשיך הילד לישון.

באיזה שהוא שלב באמצע הלילה התעורר הילד וגילה שהוא לבד באוטובוס ריק. הוא צעד לחזית האוטובוס ולחץ על הכפתור שפתח את הדלת. אז החל לדפוק על דלתות בתי התושבים במקום הלא מוכר.

לסיפור הזה יש סוף טוב: התושב שבדלתו דפק הילד הזעיק את המשטרה. ניידת של משטרת טייבה אספה את הילד והביאה אותו לתחנה. בזמן שהילד נרגע, אכל ושתה מעט, איתרו השוטרים את אמו המופתעת. זו הוזעקה לתחנת המשטרה ואספה את הילד.

נהג ההסעה בן ה-30 עוכב לחקירה ונחקר בחשד להזנחת חסר ישע.

הערב באתר: שידור חי מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו