רכבו הגנוב של ניצב בר-לב אותר בשטחים

בליל שבת האחרון פרצו אלמונים לביתו של ניצב אורי בר-לב בשעה שהקצין ובני משפחתו ישנו. בין היתר נגנבו מהבית מחשבו האישי של הקצין, עליו לא היה חומר מסווג, וכן אקדחו ומכוניתו המשטרתית. הערב אותר הרכב סמוך לטול כרם והועבר לידי כוחות הביטחון הישראלים. האקדח והמחשב טרם נמצאו

נמצאה האבידה. ניצב אורי בר-לב (חדשות 2. ארכיון)

המכונית המשטרתית של ניצב אורי בר-לב, שנגנבה מביתו בשבת האחרונה, אותרה בשטחי הרשות הפלסטינית והועברה הערב לידי כוחות הביטחון בישראל. מחשבו האישי של הקצין וכן אקדחו, שנגנבו אף הם - טרם אותרו.

בליל שבת האחרון פרצו אלמונים לביתו של ניצב אורי בר-לב במושב בשפלה בזמן שהוא, רעייתו ו-3 ילדיו ישנו. הגנבים פרצו את הכספת וגנבו משם בין היתר את המחשב הנייד שלו, אקדחו הפרטי, ואלפי שקלים במזומן. עוד נגנבו המפתחות של רכבו של בר-לב, וכמובן - הרכב עצמו נעלם מהחנייה. ניצב בר-לב הדגיש כי במחשב שנגנב לא היה כל חומר מסווג.

הרכב, מסוג טויוטה קאמרי, נחשב למפואר יותר מרכבי שאר הניצבים במשטרה, והוא נושא לוחיות זיהוי צהובות ולא משטרתיות. הרכב אותר הערב סמוך לטול כרם, וכוחות הביטחון הפלסטיניים העבירו אותו לידי המנהל האזרחי. תת-אלוף יואב מרדכי, ראש המינהל, עידכן את ניצב בר-לב בדבר מציאת הרכב.

"בר-לב נפל קורבן כמו כל אזרח אחר"

הגנבים עצמם - טרם נתפסו. להערכת המשטרה, הפורצים לא ידעו כי הם פורצים לביתו של קצין בכיר מאוד במשטרה. "בר-לב נפל קרבן ממש כמו כל אזרח אחר שפרצו לביתו בשנים האחרונות. אין עדויות שהגנבים ידעו לאן הם נכנסים: לוחיות הרישוי אינן משטרתיות, הם לא חיפשו חומר רגיש אלא פשוט לקחו כל מה שנקרה בדרכם", אמרו במשטרה.

מתחילת השנה הוחזרו לישראל 331 רכבים גנובים במסגרת מבצעים משותפים של מנגנוני הביטחון הפלסטינים והישראלים.