3 שנים אחרי הרצח: חגיגה בלי אמא

בר המצווה שהתקיימה השבוע נראתה כבר מצווה לכל דבר, אך דמות אחרת בלטה בהיעדרה - אמו של חתן השמחה, ענת פלינר ז"ל. איתי בן ה-13 הקריא בפני הנוכחים ברכה מיוחדת לאמא, שנרצחה לנגד עיניו לפני 3 שנים. מחרתיים: ועדה מיוחדת תקבע אם הרוצח סובל מפיגור שכלי

"אמא יקרה אותך אני אוהב מכל הלב", הקריא מתוך דף נייר איתי בן ה-13, ילד נרגש בקול רועד בבר המצווה שלו. בתוך השמחה וההתרגשות הייתה חסרה למשפחה החוגגת דמות אחת - אמא ענת פלינר.

לפני 3 שנים, כשהיה בן 10, אמו נרצחה לנגד עיניו. אמש חגג איתי בר מצווה בלי אמא ענת. לימור, אחותה של פלינר, אמרה לצדו של איתי, "אני רואה כיצד הפכת מילד קטן ושובב לגדול ומוכשר. בשמה של אחותי שללא ספק זו הייתה משאלתה וצוואתה, אני מבקשת שכולנו נשמח ונהנה".

במשפחת פלינר עשו את כל המאמצים לשמוח ולשכוח את הכאב שמלווה ולא עוזב אותם כבר 3 שנים. עמי, אביו של איתי, אמר לחדשות 2 כי "ענת נמצאת באירוע הזה, אצל כולנו". אמה תחיה סיפרה כי היא לעולם לא תוכל למלא את מקומה של ענת בחייו של איתי, "כי אין תחליף לאמא, אבל כסבתא אני משתדלת לעשות יותר".

מחרתיים יוחלט אם החשוד ברצח כשיר לעמוד לדין

ענת פלינר ז"ל (חדשות 2)
כבר יותר משנה שמשפט הרצח מתנהל. ת' בן ה-16 רצה לשדוד את פלינר, אך כשסירבה לתת לו כסף בפתח ביתה הוא רצח אותה בדקירות. מחרתיים תתכנס ועדה מיוחדת ותחליט אם הנאשם ברצח סובל מפיגור שכלי.

בסופו של יום, איתי הוא בן 13 ככל בני ה-13. אחרי לילה של ריקודים ובילוי עם חבריו, מה שהכי חסר לו הוא החיבוק של אמא.

משפחת פלינר תהיה נוכחת במשפט הרוצח

כתב אישום לרוצח ענת פלינר

השופטת חלתה - המשפט נדחה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו