טלוויזיה נפלה על פעוטה: מצבה קשה

תאונה קשה אירעה בצהריים באחד הכפרים בדרום: מכשיר טלוויזיה ביתי נפל על פעוטה בת שנתיים, שנפצעה באורח קשה והובהלה ע"י הוריה למרפאה הסמוכה למקום מגוריהם. לאחר שקיבלה שם טיפול רפואי ראשוני, הועברה לביה"ח סורוקה בבאר שבע להמשך טיפול

תאונה ביתית מזעזעת. פינוי באמבולנס, ארכיון (חדשות 2)

תאונה ביתית קשה אירעה היום באחד הכפרים בדרום הארץ, לאחר שמכשיר טלוויזיה נפל על ראשה של תינוקת בת שנתיים. הוריה של הפעוטה הגיעו בבהלה למרפאה האזורית באל-עאסם הסמוכה לדימונה, כשבתם בת השנתיים מחוסרת הכרה.

"הילדה הגיעה עם פגיעת ראש קשה מאוד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק דודי דיגבי. "נאלצנו להרדים אותה והתחלנו להנשים אותה". לאחר שקיבלה טיפול ראשוני, העביר את הפעוטה צוות של מגן דוד אדום נגב לבית החולים סורוקה בבאר שבע. 

לפני כשבועיים: רהיט כבד נפל על תינוק בן שנה

לפני כשבועיים נפצע קשה תינוק בן שנה וחודש מפתח תקווה מרהיט כבד שנפל על ראשו. צוות של מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים בילינסון בעיר כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה. המקרה אירע בשעה שהפעוט שהה עם המטפלת בביתו שברחוב כץ בעיר. ככל הנראה הוא זחל בחדר ונתקל בכוננית שעמדה בצורה לא יציבה. לאחר שהניע אותה - נפלה הכוננית ופגעה בפניו.

המטפלת, ששמעה את קול הנפילה, מיהרה אל התינוק והתקשרה למד"א. מיד לאחר מכן הזעיקה האישה את הוריו של התינוק. "כשהגענו לבית המשפחה, אמו של התינוק המתינה לנו ברחוב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק רן מימוני. "התינוק הגיב קשה לפגיעה, ונתנו לו טיפול תרופתי ראשוני כדי להרגיע אותו".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו