לפנות בוקר: הרוג ו-4 פצועים בתאונת דרכים

שני כלי רכב פרטיים התנגשו בסמוך לתחנה המרכזית בעיר, כוחות ההצלה עמלו רבות לחילוץ הנפגעים. שלושה מהפצועים - באורח קשה. אתמול: שתי תאונות קשות, בהן עמלו רבות צוותי החילוץ

אמבולנס. הקטל בדרכים נמשך (דוברות מד"א, ארכיון)

קטל בדרכים: אדם אחד נהרג , שלושה נפצעו קשה ואדם נוסף נפצע קל בתאונת דרכים שאירעה לפנות בוקר ברחוב לילנבלום בנתניה, בסמוך לתחנת המרכזית. צוותי הצלה רבים הגיעו למקום האירוע, פינו את הפצועים לבית החולים לניאדו בעיר, ועמלו רבות לחילוץ ההרוג.

בשלב זה עדיין לא ברורה הסיבה לתאונה, אך מפרטים ראשוניים מזירת האירוע עולה כי שני כלי רכב פרטיים הם שהיו מעורבים בה. "ככל הנראה אחד מכלי הרכב לא נתן זכות קדימה בצומת", אמרה הבוקר דוברת מרחב שרון, סנ"צ סיגל בר צבי, לחדשות 2 באינטרנט. "בוחני התנועה בודקים בשלב זה מה היו הסיבות שגרמו לתאונה".

שתי תאונות קשות אתמול

אמש אירעו שתי תאונות קשות - בהן היו מעורבים צוותי חילוץ רבים. בכביש גהה עמלו אמש צוותי חילוץ וכיבוי אש על מנת לחלץ נהג משאית שמצא עצמו לכוד בתא הנהג, לאחר שגלילי ברזל ענקיים שנשא על המשאית בה נהג חדרו לתא הנהג ואיימו למחוץ אותו למוות.

במשך יותר משעה ניסו הצוותים לפתוח את דלת המשאית, שעה שאנשי מד"א מנסים להשאיר את הנהג בחיים. אחרי שהמשימות האלה הושלמו, הנהג הוצא בזהירות מהמשאית והועבר לבית החולים במצב בינוני, כשהוא בהכרה מלאה.

בכביש קדרים בצפון עמלו צוותי הצלה וכיבוי לחלץ נהג שנלכד ברכבו לאחר תאונת דרכים שאירעה, אך רק לאחר 40 דקות הצליחו להרים את גג המכונית ולהוציא את הנהג. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים, אך מת בדרך מפצעיו.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?