גופת גבר שותת דם במלון ברחוב דיזינגוף בתל-אביב

סמוך לשעה 18:00 דווח לכוחות ההצלה על גבר ללא רוח חיים שנמצא במלון אופיר ברחוב דיזינגוף בעיר. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותו של הגבר, בן 55, שהתבוסס בדמו. נסיבות האירוע אינן ברורות והגופה נשלחה לנתיחה לבירור נסיבות המוות

במלון אופיר ברחוב דיזינגוף בעיר נמצאה הערב גופת גבר בן 55 ללא רוח חיים, כשהיא מוטלת בתוך שלולית דם. למקום הוזעקו צוותים של זק"א ומד"א שנאלצו לקבוע את מותו של האיש. נסיבות המוות אינן ידועות, אבל נראה כי האיש נחבל בראשו.

תחילה חשדה המשטרה כי מדובר ברצח, אבל כעת גוברות הערכות כי לא מדובר באירוע על רקע פלילי. הגופה נשלחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר לבירור נסיבות המוות.

כוחות משטרה גדולים ממשטרת תל-אביב הגיעו לזירת האירוע ופתחו בחקירה. צוות המעבדה הניידת לזיהוי פלילי הוזעק אף הוא למקום, על מנת לאסוף ראיות בשטח.

לפני כשלושה שבועות התרחש ניסיון חיסול לא רחוק משם. שני אלמונים רכובים על אופנוע ירו לעבר צעיר בן 27 המוכר למשטרה שהיה במקום עם אישה נוספת. למרבה מזלו, הצעיר נפצע קל מאוד, והאישה שהייתה עימו לא נפגעה. היורים נמלטו מהמקום.

האירוע התרחש ברחוב קינג ג'ורג במרכז תל-אביב, סמוך לגן מאיר. לא רחוק מהמקום יש גן ילדים, ובאותה השעה ההורים הביאו את ילדיהם אל הגן, שם חגגו שני ימי הולדת.

רצח באשדוד: בן 16 נדקר למוות

אבי מקוריה, נער בן 16 נמצא אתמול לפנות בוקר מוטל פצוע ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד כשהוא מתבוסס בתוך שלולית דם. מקוריה הועבר לקבלת טיפול בבית החולים קפלן ברחובות, שם מת מפצעיו. למרבה הזוועה, אביו של הצעיר הוא זה שמצא אותו והזעיק את המשטרה.

במשטרה חושדים כי הנער המוכר למשטרה מתחום עבירות האלימות והסמים נדקר למוות במהלך קטטה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע וכבר עצרה חשוד, נער בן 17, שהודה בדקירה. על פי החשד המשתתפים בקטטה נמלטו מהמקום והשאירו את אבי פצוע, מתבוסס בדמו על הכביש.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?