אם ל-2 טבעה למוות בחוף אולגה

טרגדיה בחוף גבעת אולגה: אישה בת 35 טבעה אחר הצהריים למוות, לאחר שנסחפה בים עם שתי בנותיה, בנות 5 ו-6. הילדות חולצו בשלום אך אל אמן היה קשה יותר להגיע, והמאמצים להחיותה כשלו. "מצבן הנפשי של הילדות קשה", סיפרו הפרמדיקים שהגיעו למקום. מד"א: 17 טבעו למוות מתחילת עונת הרחצה

חוף הים. ארכיון (חדשות 2)

שבת בלי אמא: אישה בת 35 טבעה אחר הצהריים למוות בחוף גבעת אולגה, הסמוך לחדרה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי המנוחה נכנסה למים עם שתי בנותיה, בנות 5 ו-6, והן החלו להיסחף פנימה לתוך הים.

כשהבחינו בעלה של האישה ועוברי אורח נוספים בחוף במצוקתן של האם ובנותיה, הם נכנסו מיד לחלצן. האב הוציא את שתי בנותיו מהמים בשלום וממד"א נמסר כי מצבן הבריאותי "טוב", אך מצבה של האם היה קשה הרבה יותר. אזרח שסייע לאב הוא שהוציא אותה מהמים אל החוף ומיד הזעיק צוותי מד"א.

צוותי החירום של מד"א וזק"א שהגיעו לחוף, באמצעות אמבולנס 4x4 מיוחד לתנאי שטח בעייתיים, ביצעו באישה החייאה ממושכת של כ-45 דקות, אך ללא הצלחה. מותה נקבע ע"י רופא ניידת טיפול נמרץ במקום.

"עשינו הכול כדי שהיא תחיה", סיפר איש זק"א מאיר זיגדון לחדשות 2 באינטרנט. "בזמן ההחייאה הארוכה אנשים הרחיקו את הילדות משם. הבעל היה שרוע על ידה, המום לחלוטין, הוא לא יכל לדבר ולספר לנו מה קרה".

פוקסי, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה הוסיף "מצבן הבריאותי של הילדות בסדר, אך את מצבן המנטלי אתם יכולים לתאר לעצמכם".

מד"א: 17 הרוגים מתחילת עונת הרחצה

ממד"א נמסר כי מתחילת עונת הרחצה ועד היום הוזנקו צוותי חירום ל-137 מקרי טביעה, מתוכם 17 טבעו למוות. מד"א קורא לציבור לנהוג במשנה זהירות ולרחוץ בחופים מוכרזים בלבד, להישמע להוראות המצילים ומי שאינו מיומן בשחייה שלא ינסה לחלץ אנשים שנסחפו לים - ויהפוך בעצמו לקורבן.

במקרה של חוסר הכרה יש לקרוא למד"א בקו החירום 101 ולהתחיל בפעולות החייאה, אין ללחוץ על הבטן או על בית החזה כדי לנסות להוציא מים.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?