הכי נצפים השבוע: בר מתפשטת והפעוט המעשן

בר רפאלי בהחלט שיגעה אתכם, אבל לא רק: גם בעולם החסירו פעימה מתמונותיה המושקעות; מה היה לנו עוד השבוע? נערה בת 16 בגוף של בת שנה, בן שנתיים כבר מעשן חפיסה ביום וגם: מתנחל תוקף את צוות חדשות 2. אלו היו קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

חמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

לא לבעלי לב חלש: בר רפאלי מתפשטת
אל תאלצו אותנו להרחיב, פשוט צפו בסרטון שצולם לקראת תערוכת ה"ביוטי-סיטי" שהתקיימה השבוע בגני התערוכה בתל אביב. בר רפאלי השקיעה בשבילכם.

מתנחל תוקף באבנים את צוות חדשות 2
התיעוד המלא: מתנחל מדולב לא אהב את העובדה שהוא צולם, אז הוא החליט להגיב באלימות: צוות הצילום של חדשות 2 ופעילי "שלום עכשיו" במקום חטפו מכות, בעיטות ואבנים - הכל, כמובן, מול המצלמות שלנו. בעקבות התקיפה הוגשה נגדו תלונה במשטרת ש"י.

נערה בת 16 - בגוף של בת שנה
ברוק גרינברג נולדה לפני 16 שנה אבל נותרה בת שנה מבחינה פיזית ומנטלית. היא נחשבת לתעלומה גדולה בעולם המדע. החוקרים אינם מצליחים להבין מדוע רק הציפורניים והשיער שלה גדלים בעוד שאר גופה נשאר בן שנה. עכשיו היא נחשפת לראשונה.

סין: בן שנתיים מעשן חפיסה ליום
את הסיגריה הראשונה קיבל טונג לינגלינג מאביו, כדי לנסות לשכך כאבים. עכשיו הזאטוט הקטנטן מכור לחלוטין לניקוטין, זועם כשהוא לא מקבל את המנה היומית שלו ומעשן חפיסת סיגריות אחת ליום. לא נגענו.

השב"כ הלבנוני מציג: מעצר "סוכן" ישראלי
בתקופה האחרונה דווח בכלי התקשורת בעולם הערבי על עשרות סוכנים בדרגים שונים שפעלו עבור המוסד הישראלי בלבנון, נחשפו - ונעצרו ברעש גדול. השבוע פרסמנו לראשונה סרטון וידאו המתעד את רגע המעצר של אחד החשודים הבכירים ברשת שנחשפה. כך מטפלים כוחות הביטחון הלבנונים בחשודים בריגול.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר

שטרודל - פינת החמים ברשת

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו