הפעוטה שנפצעה ב"פגע וברח" נותחה - עדיין בסכנת חיים

גם בבוקר שלמחרת תאונת ה"פגע וברח" החמורה בירושלים, ממשיך להיות קשה מאוד מצבה של הפעוטה בת השנה וחצי שנדרסה. היא מורדמת ומונשמת ומאושפזת בחדר טיפול נמרץ. "מצבה עדיין לא יציב, נחכה לראות כיצד תגיב במהלך היום", אמרו היום בבית החולים. בצהריים יובא להארכת מעצר הנהג החשוד בדריסה, בן 19, ללא רישיון נהיגה

עדיין לא מתאוששת: ממשיך להיות קשה מאוד מצבה של הפעוטה שנדרסה אתמול בתאונת ה"פגע וברח" בשכונת רמות פולין בירושלים. בבית החולים "הדסה עין כרם" בו מאושפזת הילדה אומרים היום כי הפעוטה בת השנה וחצי נותחה במשך שעות ארוכות, ומאושפזת בחדר טיפול נמרץ ילדים בבית החולים.

"מצבה עדיין קשה מאוד, ולא יציב", אמרה הבוקר יעל בושם-לוי, דוברת בית החולים, לחדשות 2 באינטרנט. לדבריה, כל עוד מדובר במצב הזה - הפעוטה עדיין לא יצאה מכלל סכנת חיים. עם זאת, המשפחה מעדיפה בשלב זה שלא לשתף פעולה עם כלי התקשורת.

בראיון הבוקר לחדשות 2, אמר מנהל בית החולים "הדסה" ד"ר יובל וייס, כי מייד עם הגיעה אמש לבית החולים - הועברה הפעוטה לחדר ניתוח. "היא נותחה שם במשך מספר שעות, ולאחר הניתוח הועברה להמשך טיפול ומעקב בחדר טיפול נמרץ ילדים - כשהוא מורדמת ומונשמת", אמר ד"ר וייס. בבית החולים מצפים לראות כיצד היא תגיב היום להמשך הטיפולים.

החשוד בפגיעה: בן 19 - ללא רשיון נהיגה

אתמול אחר הצהריים אירעה התאונה הקשה בבירה. אדם בן 19, שנהג על פי החשד ללא רישיון נהיגה פגע בפעוטה, שהוסעה בעגלת תינוק בידי בת משפחתה - בשעה שזו ניסתה לחצות את הכביש. הנהג, תושב שכונת מאה שערים שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, הגיח, על פי החשד בפתאומיות ופגע בעוצמה בעגלה שהתרסקה לחלוטין. לקראת הצהריים יובא הנהג החשוד בפגיעה להארכת מעצר בבית המשפט.

הנהג, מעריכים במשטרה, המשיך לנסוע, עצר לאחר כ-10 מטרים ואז יצא מהמכונית והבחין בתינוקת על הכביש. הוא ככל הנראה התקשר למד"א - וברח. המטפלת שהייתה עם התינוקת נפצעה קל בבטנה.

"מצאנו את הפעוטה שרועה על הכביש כשלצדה עגלה מרוסקת", סיפר מתנדב זק"א אהרן פאמפ שהגיע למקום התאונה. "הבנו שמדובר בתאונת פגע וברח מכיוון שעדי ראייה סיפרו לנו שהנהג מיהר מהמקום". המתנדב סיפר עוד כי חלקים מהמכונית הפוגעת נמצאו במקום.

"קיבלנו הודעה על תאונה קשה ברחוב וולנשטיין, וכשהגענו למקום הבחנו בילדה שרועה על הכביש, ולצדה עגלת תינוקות מרוסקת לחלוטין", סיפר ניסים יזדי, כונן מד"א שהגיע למקום התאונה. "במקום הייתה היסטריה נוראית וצרחות. הנערה שככל הנראה טיילה עם הפעוטה התקשתה לתת פרטים. היא צעקה ורק ידעה לומר את שמה".

סכנה בכביש: נהגי משאיות נתפסו נוהגים תחת השפעת סמים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו