תיעוד: הקפיצה הטרגית לאגם הנעלם

בילאל טארק שיבלי בן ה-17 קפץ אתמול אל תוך האגם, שהרחצה בו אסורה. היום מפורסמות התמונות הקשות - בהן נראה הגובה הרב ממנו קפץ שיבלי. הוא ככל הנראה נחבט בראשו מסלע ונהרג. רק אחרי שעות ארוכות חולצה אמש גופתו

התמונות שתיעדו את האסון: בערב ראשון נמצאה גופתו של בילאל טארק שיבלי, שבמהלך בילוי עם חבריו ב"אגם הנעלם" בצפון - קפץ עימם לאגם אך לא יצא ממנו. אמש פרסמנו את התמונות של רקע הקפיצה הקטלנית - אותה לא שרד שיבלי.

בתיעוד ניתן לראות את שיבלי קופץ מגובה רב מאוד ומתרסק אל תוך המים. ההערכה היא כי בילאל נחבט בראשו במהלך הקפיצה מהצוק, איבד את הכרתו - וטבע.

"מהחקירה הראשונית עולה כי שלושה צעירים בילו באזור וקפצו לאגם מגובה של כ-10 מטרים", סיפר אתמול מפקד תחנת טבריה, סנ"צ אפי פרטוק, לחדשות 2 באינטרנט. "הם קפצו אחד אחרי השני - והצעיר הראשון שקפץ נעדר".

מבלים רבים באגם

לאחר פעולות חיפוש ואיתור בשילוב צוללני המשטרה, שארכו שעות ארוכות והתמשכו עמוק לתוך החשיכה, אותרה גופתו של הנער שטבע באגם הנעלם. צוללני מחוז צפון מצאו את גופתו של בקרקעית האגם, ומשו אותה מן המים.

ה"אגם הנעלם" הוא בריכת מים טבעית נסתרת. יחד עם זאת, רבים מתושבי הסביבה נוהגים לבלות באגם ובעיקר לקפוץ לתוכו מגובה רב מהמצוקים שסביב לו. ראש מועצת שיבלי, מוניר שיבלי, אמר אתמול כי מדובר במקרה מצער מאוד, והוסיף אזהרה לצעירים: "החופש הגדול התחיל ואני קורא להיזהר במקומות לא מוכרים, במקומות שאינם מורשים לשחייה. חבל שיקרו מקרים טראגיים כאלה".

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?