לנהגת הרכב אין רישיון נהיגה

נהגת מכונית פרטית צנחה מהקומה השלישית לראשונה בקניון מלחה בירושלים, לאחר שכנראה נסעה בטעות אחורנית ואיבדה שליטה. ככל הנראה היא גם פגעה בבן זוגה. "אני לא מבינה איך דבר כזה קורה", סיפרה עדת ראייה. מאוחר יותר התברר: לנהגת אין רישיון נהיגה

גבר ואישה נפצעו בצהריים באורח בינוני, לאחר שרכבם צנח מהקומה השלישית לקומה הראשונה בקניון מלחה בירושלים. ככל הנראה נהגת הרכב איבדה שליטה לאחר ששילבה להילוך אחורי בטעות. בדרך למטה - היא כנראה פגעה גם בבן זוגה. מאוחר יותר נמסר מהמשטרה כי לנהגת אין רישיון נהיגה.

סמוך לשעה 15:10 הוזעקו למקום כוחות מד"א ומשטרה ומצאו את המכונית הפרטית כשהיא הפוכה לחלוטין ונשענת על עץ. "שני נוסעי הרכב היו מוטלים על הרצפה, כשמסביבם סקרנים שמיהרו למקום", סיפר לחדשות 2 באינטרנט כונן "איחוד הצלה", שהגיע לזירה.

הצוותים פינו את נהגת המכונית בת ה-23 ואת בן זוגה בן ה-30 לבית החולים הדסה עין כרם במצב בינוני כשהם בהכרה מלאה וסובלים בין היתר מפגיעות ראש ובטן. "האישה הייתה היסטרית", תיאר כונן "איחוד הצלה". "היא הגיבה בפאניקה ותקפה את הנוכחים".

"איך כזה דבר קורה?"

גבריאלה, עדת ראייה סיפרה כי רצה למקום לאחר ששמעה רעש חזק. "הגענו וראינו בחורה צועקת ומתפתל מכאבים", תיארה בהתרגשות. "לא הצלחנו להבין איך זה קרה, אבל כוחות ההצלה הגיעו במהירות למקום ופינו את השניים".

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי נהג המכונית ככל הנראה התכוון להמשיך בנסיעה קדימה, אך העביר בשוגג ל"רוורס", עד שצנח מהמפלס השלישי.

"מאז פתיחתו של הקניון ב-1993 אירוע כזה לא היה לנו", סיפר לחדשות 2 , גדעון אברהמי מנכ"ל קניון מלחה. "אנחנו לא יודעים איך זה קרה והעניין נמצא בחקירה משטרתית. ההערכות הן שהרכב הגיע, איתר חניה פנויה ומיהר להיכנס אליו. במקום ללחוץ על הבלם הנהגת לחצה על הגז, עלתה על המדרכה, פרצה גדר מתכת ונפלה מהחניון העליון אל התחתון".

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?