תיעוד: תאונת הקטנוע שהרגה את דנית בת ה-17

שבוע חלף מאז התאונה בה נהרגה דנית בראל בת ה-17, ומשפחתה מרעננה עדיין מנסה להבין כיצד זה קרה. תמונות ממצלמות האבטחה שתיעדו את התאונה חושפות סתירות קשות בעדותו של נהג הקטנוע, חברה של דנית. "חשוב לי לדעת בדיוק כיצד הבת שלי נהרגה", אומרת האם. צפו בתיעוד התאונה

משפחתה של דנית בראל, הצעירה בת ה-17 מרעננה שנהרגה בשבוע שעבר בתאונת קטנוע בעיר, עדיין מנסה להבין מה קרה באותו הרגע בו נהרגה דנית. המשפחה תוהה כיצד חלף שבוע ועדיין במשטרה לא הגיעו לממצאים בחקירה, והחליטה לגלות לבד כיצד נהרגה הבת.

אחיה של דנית הצליח למצוא תמונות ממצלמות האבטחה שהותקנו בסמוך לאזור התאונה, ואשר תיעדו אותה. בתמונות מתועדת התאונה, אם כי מהן עולות סתירות קשות לעדות שנתן שי, חברה בן ה-20 של דנית, ואשר נהג בקטנוע בזמן התאונה.

שי טען כי רכב שהיה לצידו והבזקי אור מהם הסתנוור במראה, הם שגרמו לתאונה. ואולם, מהתמונות ממצלמות האבטחה לא נראה שום כלי רכב בסביבת הקטנוע בזמן התאונה. שי קם מייד לאחריה, רץ והרים חפץ מהכביש ורק אחר כך ניגש לטפל בחברתו דנית.

"חשוב לי לדעת בדיוק כיצד הבת שלי נהרגה", אומרת היום שוש, אמה של דנית. "חשוב לי לדעת אם הייתה שם רשלנות, הפקרות כלפי הבת שלי ואם היו נוהגים אחרת היא הייתה היום בחיים".

"אהבתי אותה, היא הייתה החיים שלי"

דנית בראל ז"ל. המשפחה מנסה להבין (חדשות 2)
בשבוע שעבר נסעו שי ודנית יחד על הקטנוע, לאחר ששי אסף את דנית מביתה בדרכם אליו הביתה. הקטנוע עליו רכבו השניים התנגש בעץ ברחוב ירושלים ברעננה, דנית נהרגה במקום ושי נפצע באורח קל.

בעדות שנתן לאחר האירוע הדגיש שי פעם אחר פעם כי רכב שהיה לצידו, יחד הבזקי אור שראה ממולו - הם שגרמו לו לאבד את השליטה על האופנוע. "ראיתי במראה אורות, הסתכלתי הצידה לראות אם מישהו בא, הסתובבתי וכבר קלטתי שיש משהו שאני עולה עליו", הוא שחזר בשבוע שעבר. "סובבתי את ההגה, האופנוע לא פגע בעץ, רק שיפשף אותו, אבל אנחנו כבר התגלגלנו, כבר עף האופנוע".

שי ודנית יצאו במשך שנתיים, לאחר שהכירו דרך חברה. "אהבתי אותה, היא הייתה החיים שלי, היא הייתה אשתי", הוא מספר. החברים מעידים שהיא פרחה בעקבות הקשר, למרות שההורים לא תמיד ראו אותם באור חיובי. "לא הייתי בצבא בגלל שיש לי פטור. ההורים שלה אמרו מה הבת שלי עושה איתו, מה הוא שווה, אבל הם לא יודעים כלום כמה אהבתי אותה וקניתי לה".