ברשות השידור חוזרים לשבות

לראשונה מזה שנים יוצאת רשות השידור לשביתה כללית. אחרי שכבר מגישי המהדורות נאלצו להסתדר בלי טלפרונטרים, עתה הוחלט "לא להתבזות" ולבטל קליל את המהדורות. ברשות השידור עדיין מקווים שיקרה נס שימנע את הבושה

רשות השידור. יוצאים לשבות (רשות השידור)

ברשות השידור התגעגעו כנראה לכתובית המבשרת כי "עקב עיצומים לא תשודר התכנית XXX". כי הערב, בקאמבק מרשים, חוזרים ברשות השידור לשבות.

עקב עיצומי עובדים ככל הנראה לא תשודר מהדורת "יומן" הערב. שאר תכניות הערוץ ובתוכן "שישי בחמש" ו"רואים עולם" במוצאי שבת, גם כן לא ישודרו. ברשות השידור עושים מאמץ אחרון להביא לכך שבכל זאת התכניות יעלו, אבל הסיכויים לכך נראים די קלושים.

כבר כמה ימים שעובדי המנהלה ברשות השידור שובתים. על אף שהעיתונאים והטכנאים ממשיכים לעבוד עדיין השביתה מקשה מאד על שידור תקין של התכניות. כך לדוגמה, נאלצו בימים האחרונים מגישי מבט, מירב מילר וינון מגל להעביר את המהדורה ללא טלפרונטר ולשנן את הכל בעל פה.

ברשות השידור החליטו כי לא ניתן להמשיך לעבוד כך, והוחלט להפסיק את השידורים מתוך הרצון ש"לא להתבזות". העובדים שהגיעו היום לרוממה נשלחו תוך זמן חזרה לבתיהם. "הנהלת רשות השידור ומנהלי הטלוויזיה עושים את מירב המאמצים לשמור על לוח השידורים המתוכנן", נמסר מדוברות הרשות. "יחד עם זאת ייתכן כי יהיו שיבושים בשידורים".