פעוט נפצע קשה מכוננית שנפלה ופגעה בראשו

תינוק כבן שנה וחודש נפצע בראשו לאחר שכוננית כבדה נפלה על ראשו בעת שזחל בחדר. המטפלת שהייתה עמו שמעה את קול הנפילה והזעיקה את מד"א ואת הוריו. הוא הועבר לביה"ח בלינסון עם פגיעת ראש קשה

ארכיון (חדשות 2)

תינוק בן שנה וחודש מפתח תקווה נפצע הערב קשה מרהיט כבד שנפל על ראשו. צוות של מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים בלינסון בעיר כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה.

המקרה אירע בשעה שהפעוט שהה עם המטפלת בביתו שברחוב כץ בעיר. ככל הנראה הוא זחל בחדר ונתקל בכוננית שעמדה בצורה לא יציבה. לאחר שהניע אותה - נפלה הכוננית ופגעה בפניו.

המטפלת, ששמעה את קול הנפילה, מיהרה אל התינוק והתקשרה למגן דוד אדום. מיד לאחר מכן הזעיקה האישה את הוריו של התינוק. "כשהגענו לבית המשפחה, אמו של התינוק המתינה לנו ברחוב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק רן מימוני. "התינוק הגיב קשה לפגיעה, ונתנו לו טיפול תרופתי ראשוני כדי להרגיע אותו".

הצוות העביר את התינוק לבית החולים, שם יעבור סדרת בדיקות לאבחון חומרת הפגיעה. "נראה היה שהוא קיבל מכה חזקה, אולם לא ידוע בשלב זה האם נגרמו לו שברים בגולגולת", הוסיף מימוני. "בהמשך הוא ככל הנראה יועבר לבית החולים לילדים שניידר, בהתאם לחומרת הפגיעה".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו