אביו של החתן נהרג בתאונה בדרך חזרה מהחתונה: "היום הכי שמח הפך ליום אבל"

ישראל וינטר, אב ל-10, נהרג בתאונה סמוך לשוהם בדרך חזרה מחתונת בנו. 4 ילדים, קרובי משפחה שנסעו עימו, נפצעו - שניים קשה ושניים בינוני עד קשה. קרוב משפחה: הוא היה אדם צנוע שלא היה רוצה שידברו עליו

חתונה הסתיימה באסון: ישראל וינטר בן 41 מירושלים, אב לעשרה ילדים שחזר מחתונת בנו נהרג לפנות בוקר בתאונת דרכים קטלנית בכביש 444, בין אלעד לשוהם. שני ילדים שנסעו עמו נפצעו קשה, ושניים נוספים נפצעו בינוני עד קשה.

"יש פסוק שאומר 'נהפך לאבל מחולינו', זו ההרגשה, היום הכי שמח שהפך לאבל לכל המשפחה", כך אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט מקורב למשפחה. "הבשורה היא כמובן קשה יש עשרה ילדים בבית האמא חייבת להמשיך ולדאוג להם ולחזק אותם והם משתדלים להיות חזקים וזה לא קל בכלל. הוא היה אדם צנוע לא היה רוצה שידברו עליו".

סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר התנגשו סמוך לצומת ברקת מכונית פרטית וכבאית שהייתה בדרכה לתאונה. וינטר, נהג המכונית נהרג במקום. הילדים, בני 4 עד 12, שנסעו עמו הם בני משפחה שהשתתפו גם הם בחתונה.

צוותי מד"א ירקון שהגיעו למקום פינו שני ילדים פצועים קשה לבית החולים תל השומר, שם הם מאושפזים במחלקה לטיפול נמרץ. שני אחיהם נפצעו בינוני עד קשה ופונו לבית החולים בילינסון.

עבודות חילוץ ארוכות

כוחות כיבוי שהוזנקו למקום התאונה עמלו קשות לחלץ את הלכודים מהמכונית הפרטית. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה, ובין השאר את האפשרות שנהג הכבאית ביצע פניית פרסה לא חוקית, מה שגרם להתנגשות הקטלנית.

אגף התנועה של משטרת מרחב שרון חוקר את נסיבות התאונה ונהג הכבאית נלקח לחקירה. במשטרה מעריכים כי הסיבה לתאונה היא הגורם אנושי, ולא תשתית לקויה של הכביש.

בתאונה אחרת נפצעה הבוקר בינוני רוכבת אופנוע כבת 25. התאונה התרחשה בצומת מעילייא בצפון. צוות של מד"א פינה את הצעירה לבית החולים בנהריה, כשהיא סובלת מחבלות בגפיים. מאוחר יותר הבוקר נפצע קשה רוכב אופנוע כבן 30 מהתנגשות עם מכונית פרטית, סמוך לכניסה לאזור התעשיה הצפוני בנהריה. צוות של מד"א פינה את רוכב האופנוע לבית החולים נהריה.

סוף שבוע קטלני בכבישים

ביום חמישי בלילה נהרגה בצומת סיתריה אישה בתאונת דרכים קטלנית נוספת. שני בני אדם נוספים נפצעו בתאונה קשה וקל.

ביום שישי נהרסה משפחה שלמה בין רגע לאחר ששני כלי רכב התנגשו זה בזה בהוד השרון. אבי המשפחה בן ה-70 נהרג במקום. רעייתו וכלתו נפצעו קשה. הבן שנהג ברכב נפצע באורח קל.

זמן קצר לאחר מכן נפצע בינוני עד קשה רוכב אופנוע שככל הנראה התהפך סמוך לתחנת דלק במועצה המקומית חורפיש שבגליל העליון. מסוק שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מפגיעת ראש. בליל שישי נהרגה צעירה בת 17 מרעננה בתאונת קטנוע.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?