כעבור 6 שנים: משפחת בנט עולה לקבר של דנה

בני משפחתה של דנה בנט שנרצחה לפני 6 שנים, ועצמותיה נמצאו לפני כחודש, ציינו היום 30 ימים להבאתה למנוחות. אמש ערכו בני המשפחה טקס אזכרה משפחתי בטבריה. במקביל, יוארך מעצרה של החשודה השנייה במעורבות בפרשה, שהייתה אשתו של פארחן בעת הרצח

משפחתה של דנה הבוקר בבית הקברות בטבריה (גדעון וקנין)

ויקי בנט עלתה היום בשעות הבוקר לקבר של בתה דנה ז"ל בבית העלמין בטבריה, כשהיא מלווה בבן זוגה, אחיה ובבני משפחה נוספים. 30 יום עברו מאז חשפה המשטרה את המקום בו נרצחה דנה, שם נמצאו גם שרידי גופתה, שש שנים מאז אותו יום מקולל.

אתמול בשעות הערב, התכנסו בני המשפחה בביתה של ויקי וציינו בטקס משפחתי את זכרה של דנה. במקביל לאזכרה, בית משפט השלום בנצרת צפוי להאריך היום את מעצרה של החשודה השנייה במעורבות ברצח של דנה בנט ובתיק רצח נוסף, אשר הייתה אשתו של פרחאן בעת הרצח.

הארכת המעצר תתקיים שלא בנוכחותה של החשודה כיוון שהיא עדיין מאושפזת בביה"ח הפסיכיאטרי, אשר יקבע בסופו של דבר האם היא כשירה לעמוד לדין.

רק השבוע הוארך בשישה ימים מעצרו של החשוד המרכזי ברצח יחיא פרחאן. ביום חמישי הקרוב צפויה המשטרה להגיש כתב אישום נגדו, בגין ברצח דנה בנט וברצח שלושה אנשים נוספים.

עורכת דינו של החשוד תמי אולמן, אמרה בשיחה שקיימנו עמה השבוע, כי אם הפרקליטות לא תגיש כתב אישום נגד פרחאן עד יום חמישי, היא תפנה לבית המשפט בבקשה לשחרר אותו ממעצר.

סוף עצוב לפרשת דנה בנט:

כך נראו החיפושים אחר דנה בנט

ויקי בנט: "זה לא בן אדם זה מפלצת"

ויקי בנט מגיעה למקום בו נמצאה גופת בתה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר