התינוקת שנשכחה ברכב שוחררה מביה"ח עם "שיפור משמעותי"

לאחר שנשכחה במכוניתו של אביה בקריית גת ופונתה לבית החולים כשהיא בסכנת חיים, שוחררה בשבוע שעבר לביתה התינוקת בת השנה וחצי. בבית החולים מציינים שיפור משמעותי במצבה אך, "זה לגמרי לא מה שהיה קודם". מקורבים להוריה: "קשה להם מאוד"

התינוקת שנשכחה ברכב בקרית גת למשך כשלוש שעות לפני מספר שבועות, שוחררה בשבוע שעבר לביתה כאשר היא מראה סימני התאוששות ניכרים. מקורבים להוריה אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי "מצבה משתפר, ברוך השם"

"הזוג הזה נמצא בתהליכי הבראה, המשפחה והילדה נמצאים בתהליכי שיקום, הם עוד בתהליך הטיפול", עוד סיפרו בסביבת המשפחה. "התינוקת יצאה מכלל סכנה, אבל זה לא תהליך של זבנג וגמרנו וקשה להם מאוד. כולנו תפילה שבעזרת השם התהליך יישא פרי והיא תבריא".

גורמים בבית החולים ברזילי, שם אושפזה התינוקת במהלך טיפוליה, מציינים כי התינוקת סובלת עדיין מבצקות במוחה שיצריכו טיפול בהמשך. "למזלה, במקרה הנוכחי מדובר במשהו הפיך עקב גילה הצעיר של התינוקת".

התינוקת ששבה לביתה בקרית גת מטופלת בימים אלה בתא לחץ בבית החולים אסף הרופא, טיפול המיועד בדרך כלל במקרים דומים של כוויות. גורמים בבית החולים מציינים בנוגע למצבה כי "ישנו שיפור משמעותי במצבה של התינוקת. היא מגיבה כיום, מניעה איברים, אבל זה לגמרי לא מה שהיה קודם".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?