מודעה בעיתון: נאווה ברק רווקה

טעות דפוס מביכה במודעה שפורסמה בעיתון מחקה את עברה של אשת שר הביטחון לשעבר, שתינשא הקיץ בפעם השנייה. המועצה הדתית ת"א-יפו בתגובה: "מדובר בטעות בהדפסת העיתון"

נאווה ברק. טעות דפוס (חדשות 2)

רבים אומרים שהנישואים השניים טובים יותר מהראשונים. חלק מהזוגות שעשו זאת בפעם השנייה אומרים שמדובר בלידה מחדש, אך מסתבר שנישואים שניים יכולים ממש למחוק את הראשונים - כך לפחות גילתה נאווה ברק שעומדת להינשא בשבועות הקרובים.

בין הזוגות המפורסמים שיינשאו הקיץ, יצעדו אל החופה גם נאווה ברק, גרושתו של שר הביטחון אהוד ברק, שתינשא לאיש העסקים ומנכ"ל בנק הבינלאומי הראשון לשעבר, שלום זינגר.

טעות דפוס מביכה

במודעה שפורסמה בעיתון המודיע על ידי אגף הנישואין במועצה הדתית בתל אביב נרשם שזינגר הפנוי עומד להינשא לבחירת ליבו נאווה ברק - הרווקה.

במועצה הדתית הסבירו את הטעות המביכה בטעות סופר. "נאווה ברק נרשמה ועברה את כל התהליך כגרושה", הסביר אלדד מזרחי, יו"ר המועצה הדתית לתל אביב-יפו. "בעיתון המודיע נפלה טעות סופר והיא נרשמה כרווקה במקום כפנויה".

אחת לשבועיים מתפרסמים בעיתונים היומיים שמות הזוגות שעומדים להינשא, על מנת ליידע את הציבור ולתת הזדמנות לאנשים להתנגד או להעיד נגד במקרה של טעות. לדברי מזרחי, המידע שבידי הרבנות הראשית הינו נכון והטעות היא בדפוס העיתון בלבד.