נהג התנגש בעץ - חברו נהרג במקום

צעיר נהרג ושניים אחרים נפצעו קל לאחר שהרכב בו נסעו פגע בעץ. השלושה נסעו ברכבם באזור הטיילת כשלפתע, מסיבה שאינה ידועה, איבד הנהג את השליטה על הרכב ופגע בעץ. צוות מד"א קבע את מותו במקום. שני הנוסעים הנוספים פונו במצב קל לביה"ח איכילוב

הנהג איבד שליטה, ארכיון (חדשות 2)

צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג ושניים נוספים נפצעו קל בתאונה שאירעה הבוקר בתל אביב. השלושה נסעו במכונית באזור הטיילת ברחוב הרברט סמואל בעיר, כאשר לפתע, מסיבה שאיננה ברורה, איבד הנהג את השליטה ברכב והתנגש בעץ.

צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה קבע במקום את מותו של הצעיר, שישב במושב האחורי של הרכב. הנהג והנוסע הנוסף שישב ליד הנהג, פונו במצב קל לבית החולים איכילוב בעיר, כשהם סובלים ממכות יבשות ושוחררו לביתם כעבור מספר שעות. בוחני תנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. נהג הרכב לא נעצר והוא יגיע בהמשך היום לחקירה.

143 הרוגים בכבישים מתחילת השנה

מתחילת השנה נהרגו בכבישים 143 בני אדם בתאונות דרכים, 53 מהם הולכי רגל. לפני יומיים אירעה תאונה מחרידה בירושלים במהלכה נהרג ילד בן 4 מפגיעת רכב הסעות אל מול עיניה ההמומות של אמו. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הילד ואמו הלכו בצד הכביש, כשלפתע הוא עזב את ידה ורץ אל הכביש. רכב הסעות שעבר במקום פגע בילד.

"הגענו למקום התאונה ומצאנו את הילד מוטל על הכביש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א משה פנסו. אולם בתום מאמצי ההחייאה, מת הילד מפצעיו ולצוות הרפואי לא נותר אלא לקבוע את מותו.