מרדף משטרתי הסתיים מהר מאוד בניידת הפוכה

שוטרי משטרת חיפה היו בתחילת מרדף משטרתי אחר חשוד, כשהניידת בה נסעו סטתה מהמסלול והתהפכה. למרבה המזל השוטרים שיצאו מהניידת המעוכה נפצעו קל בלבד

מרדף משטרתי הסתיים בהתהפכות (שי וקנין)

במהלך מרדף משטרתי, או לפחות בדרך לאחד כזה, סטתה אתמול ניידת משטרה ממסלולה והתהפכה. שני שוטרים נפצעו קל והם פונו על ידי כוחות מד"א לטיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה.

מספר ניידות משטרה יצאו למרדף בדרכן אחרי חשוד שברח לשוטרים ואף חצה צומת באור אדום. ההתהפכות שתוצאותיה נראות היטב בתמונות, התרחשה כאשר אחת הניידות ניסתה להצטרף למרדף, אבל מהר מאוד מצאו עצמם השוטרים שהיו בה על הכביש, אבל הפוך.

במשטרה סבורים כי בור בכביש הוא גורם אפשרי להתהפכות הניידת. עוד מציינים במשטרה כי הנהג היה חייל בשירות המשטרה, שלצידו ישב השוטר. שוטרי התנועה אמנם עוברים הדרכות נהיגה, אבל גורמים במשטרת חיפה מעלים את הבעייתיות בהדרכת החיילים הצעירים שמחליפים את השוטרים מעת לעת במשמרות הארוכות בלילות.

"כששמעתי על המקרה דאגתי במיוחד, כי כבר נהרג לנו שוטר בתחנה בצורה דומה", אמרה מפקדת תחנת חיפה, נצ"מ אהובה תומר, לחדשות 2 באינטרנט. "לשמחתי, המקרה הסתיים בצורה קלה יחסית". מפקדת התחנה הבטיחה לקיים תחקיר מקיף וטיפול בליקויים שיתגלו.

מה שכנראה כבר לא יתוקן היא ניידת הסיור, ששווייה הוא כ-130 אלף שקל.