הבוקר: נמצאה גופת הנעדרת בכנרת

גופתה של תמר פלדמן נמשתה הבוקר ממי הכנרת, בתום שלושה ימים של חיפושים. כוחות השיטור הימי הבחינו בגופה, עם חידוש החיפושים הבוקר. לאחר בדיקת זיהוי מהירה שנערכה לגופה התברר: מדובר בתמר, שנעדרה מאז יום ראשון

סוף עצוב בכנרת: כוחות השיטור הימי אתרו הבוקר את גופתה של תמר פלדמן, בת ה-25, מטבריה, שטבעה ביום ראשון במי הכנרת. הגופה נמצאה באזור חוף ברניקי במערב הכנרת, בסביבות השעה 06:00 בבוקר. המשפחה קיבלה את ההודעה על מציאת הגופה בהלם.

תמר שהייתה על מזרון ים התהפכה במים ומאז נעלמו עקבותיה, שני חברים שהיו עימה וטבעו אף הם, הצליחו להגיע לחוף באפיסת כוחות.

מאז נעדרה נפתחו חיפושים נרחבים אחריה בכנרת. לכוחות השיטור הימי הצטרפה גם יחידת צוללנים מתנדבים מאזור הצפון. ההערכות הן שתמר נסחפה בשל הרוחות העזות ששררו באזור והקשו על החזרה לחוף.

בימים האחרונים עוד שררה תקווה בקרב המשפחה למציאתה של תמר בריאה ושלמה. אמה של תמר, אירנה, סיפרה על צעירה שאהבה מאוד את הכנרת והביעה הערכה על הסיוע הנרחב וההתנדבות לחיפושים. גם ראש עיריית טבריה נרתם למשימה וביקש מבעלי כלי השייט בכנרת לסייע בחיפושים. הבוקר, למרבה הצער, הסתיים מסע החיפושים במציאת גופתה של תמר בכנרת.

בשבוע שעבר: נמצאה גופת המטייל בדרום

בשבוע שעבר, בתום חיפושים נרחבים באזור נחל ערוגות במדבר יהודה, נמצאה וזוהתה באופן ודאי גופתו של ערן גליל ז"ל, המטייל שנעדר באזור מספר ימים. כוחות גדולים של צבא ומשטרה שחיפשו אחר ערן מספר ימים, איתרו את גופתו במקום אליו הגישה קשה מאוד, מה שהקשה מאוד על מאמצי החילוץ.

"הוא נפל ממצוק, והיה קשה להגיע ולהוציא אותו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ניר ונגר, מיחידת חילוץ עין גדי. "זו הייתה עבודה משותפת של אנשי המסוקים מ-669, יחידות חילוץ, אנשי גלישה וחילוץ - זאת על מנת לאפשר חילוץ מעומק של 200 מטר".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?