העם כבר לא עם הראשון בבידור

יצאנו לבדוק מה חושב הציבור על החשדות החמורים נגד הבדרן הוותיק, שהודה בחקירה במעשים המיוחסים לו. גילינו כי רוב האזרחים מתקשים להאמין, מנסים להבין, ובעיקר - לא סולחים כל כך מהר. צפו בעם אומר את דברו

לא רק חבריו ובני משפחתו של דודו טופז מתקשים להאמין לחשדות הכבדים נגדו. גם הציבור, קהל הצופים שעקב באדיקות אחרי הקריירה ארוכת השנים של הבדרן המצליח, המום ונסער מהדיווחים בכלי התקשורת.

"אני לא מאמינה שבן כזה מפורסם יעשה דבר כזה", אומרת חנה מגידיש, בפליאה. אבל לעומתה, יש כאלה שדווקא לא מתפלאים מהמזג הסוער של הכוכבים המקומיים שלנו, ונזכרים בסיפורים דומים.

"זה בדיוק כמו המקרה של טוביה צפיר שהכה אז מישהי, גם הוא נכנס לאיזה אטרף, התנצל, וזה עבר", מציין יוסי סולימני, נהג מונית מקרית גת. בעניין טופז - יוסי קצת יותר סקפטי: "קשה לי להאמין שהוא עוד יחזור, אבל נקווה".

את שירן דדון מעניין בעיקר העונש שיינתן לטופז, אם יימצא אשם. "תמיד מוותרים בסוף לאנשים מפורסמים וגם זה מה שיקרה במקרה הזה", היא מסבירה בנימה ספקנית.

גם אביתר עם-שלום חושב שלא צריך לחוס על הבדרן. "שימוצה איתו הדין כמה שיותר מהר", קובע עם-שלום בנחרצות. "אני מקווה שהעונש שלו יהיה כמו של בן אדם רגיל - אפילו קצת יותר".

דודו טופז נעצר - סיקור מיוחד:

דודו טופז נשבר, בכה והודה

טופז לחבריו: "השמיים נפלו עליי"

גרושתו של טופז: לא אנושי מה שעושים לו

המשטרה: טופז שימש כראש התארגנות פלילית

מיוחד: טופז מזים את השמועות נגדו 

צפו בתגובתו הראשונה למעצר

נעצר חשוד שלישי בתקיפתה של שירה מרגלית

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2