רבה עם בעלה, קפצה מהאוטו - ונפצעה קשה

הנוסעים בכביש 57 לא האמינו למראה עיניהם: תוך כדי נסיעה בכביש בין עירוני סמוך לכפר יונה, נפתחה הדלת של אחת המכוניות שנסעה בכביש - ומתוכה זינקה אישה מבוגרת אל הכביש. במשטרה מעריכים שריב קולני שפרץ בין האישה לבעלה על המכשיר הסלולרי, גרם לה לסכן את חייה ולקפוץ מהמכונית. האישה פונתה לביה"ח במצב קשה

קפצה מהרכב - ונפצעה קשה. ארכיון (חדשות 2)

ויכוח קולני בין בני זוג הסתיים הערב כמעט במוות: בני זוג נשואים בשנות ה-70 לחייהם נסעו הערב במכוניתם בכביש 57, סמוך לכפר יונה. בזמן הנסיעה פרץ ויכוח בין השניים, ובשיאו - פתחה האישה את דלת המכונית וקפצה אל הכביש בזמן הנסיעה.

"נסיבות האירוע עדיין בבדיקה, אבל נראה שהוויכוח היה בנושא המכשיר הסלולרי של אחד מבני הזוג", סיפר דובר משטרת מרחב השרון, רפ"ק זיוון פריידין. "מדובר בכביש בין עירוני, אשר מהירות הנסיעה בו היא עד 90 קמ"ש".

"ממה שידוע לנו בשלב זה, הגבר הוא זה שנהג במכונית ואין חשד שהוא זה שדחף את האישה", הוסיף רפ"ק פריידין. "הבעל עוכב לחקירה במקום ונלקח לתחנת המשטרה לשם מתן עדות, אולם בשלב זה, אין חשד לפלילים".

הבעל היה מבולבל: "קפצה או נפלה"

"כשהגענו למקום, מצאנו אישה מבוגרת מוטלת על הכביש עם חבלות בראש ודימומים במיוחד באזור הפנים", סיפר פרמדיק מד"א, איציק מימרן, שטיפל באישה. "הבעל היה מבולבל מאוד וסיפר שהאישה ישבה במושב האחורי של הרכב ובמהלך הנסיעה היא קפצה - או נפלה".

צוות של מגן דוד אדום פינה את האישה לבית החולים "מאיר" בכפר סבא במצב בינוני עד קשה, כשהיא סובלת מפגיעה קשה בראש. "עקב גילה המבוגר של האישה, גוברת רמת הפגיעה בנוסף למהירות הנסיעה של המכונית", הוסיף מימרן.

המשטרה פתחה בחקירה, במהלכה תנסה לברר מה היה הגורם לוויכוח הנסער שכמעט הסתיים במותה של האישה.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2