ילד בן 4 נדרס לעיני אמו בשכונת נווה יעקב

חוסר זהירות ברגע אחד הסתיים בטרגדיה: ילד בן 4 שהלך עם אמו בשכונת נווה יעקב השתחרר מאחיזתה ורץ אל הכביש. נהג הסעות שעבר במקום פגע בילד שנפצע אנושות. בתום מאמצי החייאה ממושכים, לא נותר לצוות מד"א אלא לקבוע את מותו

זירת התאונה, היום בירושלים (חדשות 2)

תאונה מחרידה התרחשה אחר הצהריים בירושלים: ילד בן 4 נהרג מפגיעת מכונית אל מול עיניה ההמומות של אמו. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הילד ואמו הלכו בצד הכביש, כשלפתע הוא עזב את ידה ורץ אל הכביש. רכב הסעות שעבר במקום פגע בילד.

"הגענו למקום התאונה ומצאנו את הילד מוטל על הכביש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א משה פנסו. "בניידת שלי לא היה רופא, והצוות הרפואי החל לטפל בילד בסיוע של מתנדבי מד"א שהגיעו למקום, אולם הוא סבל מפגיעת ראש קשה ולא היה הרבה מה לעשות".

הצוות הרפואי ביצע בילד פעולות החייאה ממושכות עד להגעת הרופא למקום. "אולם לא נותר לו אלא לקבוע את מותו של הילד", סיפר פנסו בכאב.

בני משפחתו של הילד, שככל הנראה גרים בקרבת מקום, נאספו בזירה והרחיקו את האם הדואבת. המשטרה עיכבה לחקירה את נהג הרכב הפוגע, אולם מבדיקה ראשונית נראה שהילד קפץ לכביש מבין השיחים שלצד הכביש, מבלי שהייתה לנהג יכולת לבלום את הרכב.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2