נהג הקטר: "הייתי בטוח שהיא גמורה"

ניסים וענונו כבר 23 שנה על הפסים, אבל מקרה כמו שאירע אתמול - עדיין לא קרה לו. אישה שפוטרה מעבודתה ורצתה להתאבד, נשכבה על הפסים, והרכבת בה נהג פשוט עברה מעליה. "הייתי בטוח שהיא גמורה", הוא אומר. "לא ישנתי טוב בלילה, אבל היום כבר חזרתי לנהוג"

רגעים של אימה: ניסים וענונו, נהג הקטר שעבר מעל האישה שניסתה אתמול להתאבד בשכיבה על פסי הרכבת, מספר הערב על הרגעים הקשים. "בלמתי בלימת חירום, אבל עד לעצירה מלאה הרכבת עוברת 700-800 מטרים", הוא אומר. "הייתי במצב בלתי אפשרי ולא היה לי שום סיכוי לעצור. הייתי בטוח שהיא גמורה".

וענונו המשיך: "חשבתי שהיא תתחרט לפני שאגיע אליה, אבל היא פשוט המשיכה". וענונו כבר 23 שנים על הפסים, אך מעולם לא נתקל במקרה שכזה. "חברים שלו עברו את החוויה הזאת, אבל לי זה לא קרה", הוא אומר. "מזלה של האישה שהיא לא התרוממה".

ביום שאחרי, מספר נהג הקטר על הלילה הלבן שעבר עליו. "לא ישנתי טוב בלילה, אך היום כבר שבתי לקטר - כי פשוט אסור לשקוע ולחשוב על האירוע". והוא, בדיוק כמונו, מקווה שלא להיתקל במקרים נוספים מסוג שכזה.

ניסתה לשים קץ לחייה כי פוטרה מעבודתה

האירוע התרחש אתמול בבוקר באזור כפר ויתקין. בהתחלה אף אחד לא חשד באישה הזו שישבה הבוקר לצד המסילה. רק אחרי כמה דקות ההתנהגות נראתה מוזרה. היא קמה, הלכה, הסתובבה סביב המסילה. ואז המחסום ירד. בשלב זה ניסו להזהיר אותה אבל כלום לא עזר. ואז, רגע לפני שהרכבת חלפה במהירות גבוהה - היא נשכבה על פסי הרכבת.

כולם היו בטוחים שהיא נהרגה במקום עד שכל הקרונות עברו. אבל היא קמה שלמה ובריאה, ועוד חזרה להביא את הנעל שנפלה וחזרה למכוניתה. אנשים שהיו במקום רצו אחריה, אבל היא נסעה. רק אחר כך התברר שהיא נפצעה משריטות קלות במצחה. בבדיקה שנערכה מאוחר יותר התברר כי האישה פוטרה לאחרונה, וככל הנראה ניסתה לשים קץ לחייה.